Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LUCA SRL (CUI 639218) a fost o societate cu răspundere limitată din Satu Mare, înființată în 1992 și radiată în 2020. Activitatea principală era Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN 1413).
Ultimul bilanț, din 2019, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 1.920 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2009 | 89.006 lei |
| 2010 | 90.635 lei |
| 2011 | 109.223 lei |
| 2012 | 90.486 lei |
| 2013 | 42.055 lei |
| 2014 | 19.890 lei |
| 2015 | 86.965 lei |
| 2016 | 9.500 lei |
| 2017 | 13.205 lei |
| 2019 | 0 lei |
| Indicator | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 | 13.205 | 9.500 | 86.965 | 19.890 | 42.055 | 90.486 | 109.223 | 90.635 | 89.006 |
| Profit net | -1.920 | -27.138 | -63.090 | 3 | -293.438 | -148.025 | -83.079 | -128.661 | -26.756 | -195.524 |
| Număr mediu de angajați | - | 1 | 1 | - | 4 | 5 | 5 | 9 | 7 | 7 |
| Active imobilizate | 176.508 | 176.508 | 180.862 | 185.199 | 187.213 | 232.886 | 298.099 | 317.272 | 337.108 | 374.878 |
| Active circulante | -1.920 | 76.000 | 9.935 | 24.185 | 18.044 | 206.990 | 234.769 | 240.804 | 287.946 | 359.489 |
| Stocuri | - | - | 8.841 | 23.217 | 16.903 | 196.744 | 231.125 | 216.852 | 281.871 | 348.196 |
| Creanțe | - | - | 1.099 | 968 | 1.141 | 10.246 | 3.644 | 23.952 | 6.074 | 11.240 |
| Datorii | 637.253 | 713.253 | 624.404 | 579.900 | 557.063 | 498.244 | 526.290 | 1.006.475 | 944.792 | 1.027.349 |
| Capitaluri proprii | -462.665 | -460.745 | -433.607 | -370.516 | -351.806 | -58.368 | 6.578 | -448.399 | -319.738 | -292.982 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar -0,3% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
365% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Registrul nu are reprezentanți pentru această firmă.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. LUCA SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2020.
În 2019, LUCA SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.920 lei.
Activitatea principală a LUCA SRL era Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN 1413).
LUCA SRL avea sediul social la adresa Str. OAȘULUI Nr. 1, Municipiul Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440104.
Nu. LUCA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].