Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LUBRICATION SYSTEMS SRL (CUI 22527894) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2007. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN 4778).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4,13 mil. lei (-14% față de 2024) și un profit net de 675.264 lei, cu 8 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 1.118.863 lei |
| 2017 | 1.643.938 lei |
| 2018 | 1.694.767 lei |
| 2019 | 2.054.697 lei |
| 2020 | 3.538.709 lei |
| 2021 | 2.487.030 lei |
| 2022 | 3.331.798 lei |
| 2023 | 4.140.166 lei |
| 2024 | 4.796.682 lei |
| 2025 | 4.126.568 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.126.568 | 4.796.682 | 4.140.166 | 3.331.798 | 2.487.030 | 3.538.709 | 2.054.697 | 1.694.767 | 1.643.938 | 1.118.863 |
| Profit net | 675.264 | 943.419 | 903.392 | 592.599 | 190.853 | 977.554 | 243.240 | 337.849 | 413.017 | 169.160 |
| Număr mediu de angajați | 8 | 10 | 9 | 9 | 11 | 12 | 9 | 7 | 5 | 4 |
| Active imobilizate | 1.052.675 | 286.671 | 274.229 | 294.005 | 390.741 | 342.146 | 193.217 | 63.354 | 38.251 | 55.434 |
| Active circulante | 2.359.741 | 3.632.453 | 2.585.942 | 1.632.055 | 1.053.943 | 2.205.314 | 1.219.132 | 1.810.061 | 1.363.117 | 892.319 |
| Stocuri | 658.463 | 610.625 | 625.353 | 541.176 | 378.102 | 370.879 | 252.369 | 246.273 | 213.126 | 166.713 |
| Creanțe | 1.692.803 | 3.013.045 | 1.945.142 | 1.024.963 | 623.342 | 1.509.677 | 401.854 | 1.487.028 | 1.115.593 | 187.315 |
| Datorii | 1.881.395 | 1.487.065 | 1.369.834 | 1.337.103 | 1.256.829 | 1.578.437 | 581.116 | 692.167 | 565.963 | 539.694 |
| Capitaluri proprii | 1.537.274 | 2.440.009 | 1.496.590 | 593.199 | 191.453 | 978.154 | 842.448 | 1.199.209 | 866.863 | 453.846 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,25 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
55% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. LUBRICATION SYSTEMS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a LUBRICATION SYSTEMS SRL în 2025 a fost de 4.126.568 lei (4,13 mil. lei), în scădere cu 14% față de 2024.
În 2025, LUBRICATION SYSTEMS SRL a înregistrat un profit net de 675.264 lei.
Activitatea principală a LUBRICATION SYSTEMS SRL este Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN 4778).
LUBRICATION SYSTEMS SRL are sediul social la adresa PETRU ȘI PAVEL Nr. 6, CAMERA 1, București Sectorul 1, Jud. București, 12983.
Da. LUBRICATION SYSTEMS SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. LUBRICATION SYSTEMS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].