ActivăSRL

LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS SRL

Bld. Unirii Nr. 8, Bl. 7A, Sector 4 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 40105

CAEN 4645: Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie

CUI
24091553
Reg. Com.
J2008011013404
Înființată
23 iunie 2008
Vechime
18 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
11,7 mil. lei
Profit net 2025
-748 mii lei
Angajați 2025
15

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: TRANSFER(SOSIRE) din data 19.03.2020

Rezumat

Pe scurt

LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS SRL (CUI 24091553) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 4), înființată în 2008. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 4645).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 11,7 mil. lei (-22% față de 2024) și o pierdere netă de 747.683 lei, cu 15 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24091553
Nr. Reg. Com.
J2008011013404
EUID
ROONRC.J2008011013404
Cod CAEN principal
4645 - Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Data înființării
23 iunie 2008
Vechime
18 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Unirii Nr. 8, Bl. 7A, Sector 4 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 40105

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (3)
  • 0212••••••
  • 0213••••••
  • 0759••••••
Email (0)
-
Website (1)
  • ••••••.ro
Persoane (1)
  • DU••• MĂDĂL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-21,9% față de 2024

11.673.736 RON

2024: 14.945.307 RON

05 mil10 mil15 mil20 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 5.693.705 RONAnul 2017: 5.517.825 RONAnul 2018: 6.921.393 RONAnul 2019: 11.552.056 RONAnul 2020: 17.970.618 RONAnul 2021: 19.389.713 RONAnul 2022: 16.968.070 RONAnul 2023: 16.905.049 RONAnul 2024: 14.945.307 RONAnul 2025: 11.673.736 RON

Profit net 2025

-5,9% față de 2024

-747.683 RON

2024: -705.708 RON

-2 mil-1 mil-500k02016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -1.138.140 RONAnul 2017: -1.402.512 RONAnul 2018: -479.745 RONAnul 2019: -500.927 RONAnul 2020: -796.734 RONAnul 2021: -93.492 RONAnul 2022: -145.133 RONAnul 2023: -50.250 RONAnul 2024: -705.708 RONAnul 2025: -747.683 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    11,7 mil. lei
    Profit net
    -748 mii lei
    Angajați
    15
  • 2024

    Cifra de afaceri
    14,9 mil. lei
    Profit net
    -706 mii lei
    Angajați
    17
  • 2023

    Cifra de afaceri
    16,9 mil. lei
    Profit net
    -50 mii lei
    Angajați
    17
  • 2022

    Cifra de afaceri
    17,0 mil. lei
    Profit net
    -145 mii lei
    Angajați
    17
  • 2021

    Cifra de afaceri
    19,4 mil. lei
    Profit net
    -93 mii lei
    Angajați
    17
  • 2020

    Cifra de afaceri
    18,0 mil. lei
    Profit net
    -797 mii lei
    Angajați
    14
  • 2019

    Cifra de afaceri
    11,6 mil. lei
    Profit net
    -501 mii lei
    Angajați
    12
  • 2018

    Cifra de afaceri
    6,9 mil. lei
    Profit net
    -480 mii lei
    Angajați
    11
  • 2017

    Cifra de afaceri
    5,5 mil. lei
    Profit net
    -1,4 mil. lei
    Angajați
    11
  • 2016

    Cifra de afaceri
    5,7 mil. lei
    Profit net
    -1,1 mil. lei
    Angajați
    12

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-6,4%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 6,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,13Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 13% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
685%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

685% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/11013/2008.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS SRL

Este LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS SRL activă?

Da. LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS SRL?

Cifra de afaceri a LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS SRL în 2025 a fost de 11.673.736 lei (11,7 mil. lei), în scădere cu 22% față de 2024.

Ce profit a avut LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS SRL în 2025?

În 2025, LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS SRL a înregistrat o pierdere netă de 747.683 lei.

Ce activitate are LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS SRL?

Activitatea principală a LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS SRL este Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 4645).

Unde are sediul LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS SRL?

LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS SRL are sediul social la adresa Bld. Unirii Nr. 8, Bl. 7A, Sector 4 Mun. București, Jud. București, 40105.

LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS SRL este plătitoare de TVA?

Da. LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS SRL are datorii la ANAF?

Nu. LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].