LOZY & ALICE CONSTRUCT SRL Funcțiune Plătitor TVA e-Factura SRL

Înființată 30.03.2007
Str. ABATOR Nr. 22, Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Jud. Neamţ 4730, Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule

Prezentare

Pe scurt

LOZY & ALICE CONSTRUCT SRL (CUI 21491920) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Târgu Neamț, Oraș Târgu Neamț, județul Neamț, înființată în 2007. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule (CAEN 4730).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 862.012 lei (+3,3% față de 2024) și un profit net de 553 lei, cu 10 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Cifra de afaceri 2025
862 miilei
+3,3%, față de 2024
Profit net 2025
553lei
−99,7%, față de 2024
Angajați 2025
10
0,0%, față de 2024
Marjă netă
0,1%
Capital social
200lei
Vechime
19ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2012-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
20120 lei
20130 lei
20140 lei
2019-
20200 lei
20210 lei
20229.996 lei
2023640.091 lei
2024834.539 lei
2025862.012 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201420132012
Cifra de afaceri862.012834.539640.0919.99600-000
Profit net553215.416128.3279.646000000
Număr mediu de angajați101010-00----
Active imobilizate38.989---373373373373373373
Active circulante123.890318.461220.49210.146200200200200200200
Stocuri----00----
Creanțe111.975267.679214.683-00----
Datorii161.570102.70583.152300373373373373373373
Capitaluri proprii1.309215.756137.3409.846200200200200200200
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

De urmărit
0,1% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,1 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,77 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante acoperă doar 77% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
99% Față de anul anterior: în creștere

99% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Înregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFRELUARE ACTIVITATE din data 02.12.2019

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
21491920
Nr. Reg. Com.
J27/501/2007
EUID
ROONRC.J27/501/2007
Cod CAEN principal
4730, Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule
Data înființării
30 martie 2007
Vechime
19 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Str. ABATOR Nr. 22, Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Jud. Neamţ
Domiciliu fiscal
Str. Abator Nr. 22, Orş. Târgu Neamţ, Jud. Neamţ

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0741••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • VRÎNCE••• MA•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2024
  1. Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2007, 2009 ONRC
  2. Înscrierea în Registrul RO e-Factura ANAF
  3. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2023
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2022
  1. Reactivată ca contribuabil de ANAF ANAF
2020
  1. Stare nouă la ONRC: Funcțiune ONRC
  2. Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate ONRC
2012
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2007
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Neamț cu nr. J27/501/2007. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre LOZY & ALICE CONSTRUCT SRL

Este LOZY & ALICE CONSTRUCT SRL activă?

Da. LOZY & ALICE CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LOZY & ALICE CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a LOZY & ALICE CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 862.012 lei, în creștere cu 3,3% față de 2024.

Ce profit a avut LOZY & ALICE CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, LOZY & ALICE CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 553 lei.

Ce activitate are LOZY & ALICE CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a LOZY & ALICE CONSTRUCT SRL este Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule (CAEN 4730).

Unde are sediul LOZY & ALICE CONSTRUCT SRL?

LOZY & ALICE CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. ABATOR Nr. 22, Loc. Târgu Neamț, Oraș Târgu Neamț, Jud. Neamț.

LOZY & ALICE CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. LOZY & ALICE CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

LOZY & ALICE CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. LOZY & ALICE CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LOZY & ALICE CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].