RadiatăSRL

LOVALLURE S.R.L.

Str. Alunului Nr. 3, Mun. Craiova, Jud. Dolj, 200100

CAEN 9602: Coafură și alte activități de înfrumusețare

CUI
40794326
Reg. Com.
J16/982/2019
Înființată
15 martie 2019
Vechime
7 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2024
55 mii lei
Profit net 2024
-9 mii lei
Angajați 2024
0

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 30.07.2025

Rezumat

Pe scurt

LOVALLURE S.R.L. (CUI 40794326) a fost o societate cu răspundere limitată din Craiova, județul Dolj, înființată în 2019 și radiată în 2025. Activitatea principală era Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

Ultimul bilanț, din 2024, arată o cifră de afaceri de 54.608 lei (-0,6% față de 2023) și o pierdere netă de 8.782 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
40794326
Nr. Reg. Com.
J16/982/2019
EUID
ROONRC.J16/982/2019
Cod CAEN principal
9602 - Coafură și alte activități de înfrumusețare
Data înființării
15 martie 2019
Vechime
7 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Alunului Nr. 3, Mun. Craiova, Jud. Dolj, 200100

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • VL••• LOR••• MIHA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-0,6% față de 2023

54.608 RON

2023: 54.950 RON

020k40k60k201920202021202220232024Anul 2019: 34.340 RONAnul 2020: 38.690 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 49.215 RONAnul 2023: 54.950 RONAnul 2024: 54.608 RON

Profit net 2024

-379,8% față de 2023

-8.782 RON

2023: 3.139 RON

-40k-20k020k40k201920202021202220232024Anul 2019: -31.790 RONAnul 2020: -29.521 RONAnul 2021: -4.425 RONAnul 2022: 38.532 RONAnul 2023: 3.139 RONAnul 2024: -8.782 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    55 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    0
  • 2023

    Cifra de afaceri
    55 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    49 mii lei
    Profit net
    39 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    39 mii lei
    Profit net
    -30 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    -32 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăSlab
-16%Față de anul anterior: în scădere
2020202220232024

Firma a pierdut 16,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,15Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Activele circulante acoperă doar 15% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
328%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

328% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2019 - 2019)
  1. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Dolj cu nr. J16/982/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LOVALLURE S.R.L.

Este LOVALLURE S.R.L. activă?

Nu. LOVALLURE S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.

Care este cifra de afaceri a LOVALLURE S.R.L.?

Cifra de afaceri a LOVALLURE S.R.L. în 2024 a fost de 54.608 lei, în scădere cu 0,6% față de 2023.

Ce profit a avut LOVALLURE S.R.L. în 2024?

În 2024, LOVALLURE S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 8.782 lei.

Ce activitate avea LOVALLURE S.R.L.?

Activitatea principală a LOVALLURE S.R.L. era Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

Unde avea sediul LOVALLURE S.R.L.?

LOVALLURE S.R.L. avea sediul social la adresa Str. Alunului Nr. 3, Mun. Craiova, Jud. Dolj, 200100.

LOVALLURE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. LOVALLURE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LOVALLURE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].