ActivăSRL

LORYSAV S.R.L.

, Sat Borleşti Com. Borleşti, Jud. Neamţ, 617085

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
18816070
Reg. Com.
J27/767/2006
Înființată
30 iunie 2006
Vechime
20 de ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
283 mii lei
Profit net 2025
103 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.06.2006

Rezumat

Pe scurt

LORYSAV S.R.L. (CUI 18816070) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Borlești, județul Neamț, înființată în 2006. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 282.500 lei (+100% față de 2024) și un profit net de 102.582 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18816070
Nr. Reg. Com.
J27/767/2006
EUID
ROONRC.J27/767/2006
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
30 iunie 2006
Vechime
20 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
, Sat Borleşti Com. Borleşti, Jud. Neamţ, 617085

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SA••• VIO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2014 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+100,5% față de 2024

282.500 RON

2024: 140.928 RON

0100k200k300k2014201520172019202020212022202320242025Anul 2014: 51.288 RONAnul 2015: 77.235 RONAnul 2017: 97.076 RONAnul 2019: 110.390 RONAnul 2020: 138.061 RONAnul 2021: 160.734 RONAnul 2022: 150.678 RONAnul 2023: 280.000 RONAnul 2024: 140.928 RONAnul 2025: 282.500 RON

Profit net 2025

+296,8% față de 2024

102.582 RON

2024: 25.851 RON

-50k050k100k150k200k2014201520172019202020212022202320242025Anul 2014: -9.668 RONAnul 2015: 4 RONAnul 2017: -12.756 RONAnul 2019: 23.948 RONAnul 2020: 48.456 RONAnul 2021: 18.086 RONAnul 2022: 31.981 RONAnul 2023: 160.020 RONAnul 2024: 25.851 RONAnul 2025: 102.582 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    283 mii lei
    Profit net
    103 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    141 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    280 mii lei
    Profit net
    160 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    151 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    161 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    138 mii lei
    Profit net
    48 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    110 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    97 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    2
  • 2015

    Cifra de afaceri
    77 mii lei
    Profit net
    4 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
36%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 36,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
5,56Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,56 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
18%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

18% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2006

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Neamț cu nr. J27/767/2006, sub denumirea LORYSAV SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LORYSAV S.R.L.

Este LORYSAV S.R.L. activă?

Da. LORYSAV S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LORYSAV S.R.L.?

Cifra de afaceri a LORYSAV S.R.L. în 2025 a fost de 282.500 lei, în creștere cu 100% față de 2024.

Ce profit a avut LORYSAV S.R.L. în 2025?

În 2025, LORYSAV S.R.L. a înregistrat un profit net de 102.582 lei.

Ce activitate are LORYSAV S.R.L.?

Activitatea principală a LORYSAV S.R.L. este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde are sediul LORYSAV S.R.L.?

LORYSAV S.R.L. are sediul social la adresa , Sat Borlești Com. Borlești, Jud. Neamț, 617085.

LORYSAV S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. LORYSAV S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

LORYSAV S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. LORYSAV S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LORYSAV S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].