Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 26,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LORY FRESH SRL (CUI 34583944) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2015. Activitatea principală este Fabricarea sucurilor de fructe și legume (CAEN 1032).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 470.625 lei (-28% față de 2024) și un profit net de 125.846 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 327.845 lei |
| 2017 | 322.263 lei |
| 2018 | 396.619 lei |
| 2019 | 357.036 lei |
| 2020 | 213.099 lei |
| 2021 | 252.840 lei |
| 2022 | 491.834 lei |
| 2023 | 587.923 lei |
| 2024 | 657.248 lei |
| 2025 | 470.625 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 470.625 | 657.248 | 587.923 | 491.834 | 252.840 | 213.099 | 357.036 | 396.619 | 322.263 | 327.845 |
| Profit net | 125.846 | -90.876 | 1.924 | 36.676 | -79.716 | -34.066 | 75.303 | 35.474 | -44.228 | -22.315 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| Active imobilizate | 76.563 | 120.103 | 29.678 | 18.554 | 4.592 | 11.230 | 27.193 | 44.114 | 57.855 | 78.246 |
| Active circulante | 34.794 | 28.686 | 73.869 | 21.445 | 10.098 | 57.032 | 79.276 | 5.840 | 2.964 | 17.100 |
| Stocuri | 80 | 3.405 | 11.533 | 3.131 | 80 | 80 | 1.662 | 80 | 1.022 | 608 |
| Creanțe | 15.931 | 2.559 | 17.878 | 1.800 | 9.457 | 9.761 | 1.910 | 1.825 | 1.800 | 1.800 |
| Datorii | 110.705 | 273.983 | 137.866 | 76.242 | 87.609 | 61.465 | 36.236 | 55.024 | 101.382 | 91.681 |
| Capitaluri proprii | 652 | -125.194 | -34.319 | -36.243 | -72.919 | 6.797 | 70.233 | -5.070 | -40.563 | 3.665 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 26,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 31% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
99% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. LORY FRESH SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a LORY FRESH SRL în 2025 a fost de 470.625 lei, în scădere cu 28% față de 2024.
În 2025, LORY FRESH SRL a înregistrat un profit net de 125.846 lei.
Activitatea principală a LORY FRESH SRL este Fabricarea sucurilor de fructe și legume (CAEN 1032).
LORY FRESH SRL are sediul social la adresa METALURGIȘTILOR Nr. 12, Bl. 1, Sc. B, Et. III, Ap. 16, camera 1, Municipiul Brașov, Jud. Brașov, 500164.
Da. LORY FRESH SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. LORY FRESH SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].