LOREDANA COM SRL Suspendată SRL

Înființată 11.02.1994
Str. SIRETULUI, Bl. 4, Ap. 23, Municipiul Sibiu, Jud. Sibiu, 2400 4711, Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Prezentare

Pe scurt

LOREDANA COM SRL (CUI 5278300) este o societate cu răspundere limitată din Sibiu, înființată în 1994. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711). Activitatea firmei este suspendată.

În 2015 a raportat o cifră de afaceri de 40.029 lei (-17% față de 2014), fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2019
0lei
Profit net 2019
0lei
Angajați 2019
0
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
32ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2009-2019
Cifra de afaceri
AnValoare
200969.666 lei
201069.751 lei
201164.926 lei
201265.770 lei
201345.012 lei
201448.332 lei
201540.029 lei
2016-
2017-
20190 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2019201720162015201420132012201120102009
Cifra de afaceri0--40.02948.33245.01265.77064.92669.75169.666
Profit net000--7.562-4.6941.260-6.201-4.159-13.436
Număr mediu de angajați0---1-011-
Active imobilizate1.0931.0931.0931.0931.0931.0931.0931.0931.5401.852
Active circulante15.98315.98315.98315.98322.10431.38322.96221.05530.71024.543
Stocuri14.45714.45714.45714.45721.13130.39321.44420.03819.26714.989
Creanțe1.5261.5261.5261.5268578685706676.7366.075
Datorii166.889166.889166.889166.889162.700164.417151.302150.655154.556144.546
Capitaluri proprii-149.813-149.813-149.813-149.813-139.503-131.941-127.247-128.507-122.306-118.151
Ultimul bilanț: 2019. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2019

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,10 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante acoperă doar 9,6% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
977% Față de anul anterior: stabil

977% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Întrerupere temporară de activitatePerioadă de suspendare activitate expirată
Ultimul status ANAFSUSPENDARE ACTIVITATE din data 22.09.2015

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
5278300
Nr. Reg. Com.
J32/238/1994
EUID
ROONRC.J32/238/1994
Cod CAEN principal
4711, Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
11 februarie 1994
Vechime
32 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2019)
Adresă sediu
Str. SIRETULUI, Bl. 4, Ap. 23, Municipiul Sibiu, Jud. Sibiu, 2400
Domiciliu fiscal
Str. Siretului, Mun. Sibiu, Jud. Sibiu, 550403

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0269••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • GU••• F.MIR•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2016
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2015
  1. Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate ONRC
  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
  3. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2012
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2008
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
1994
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Sibiu cu nr. J32/238/1994. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre LOREDANA COM SRL

Este LOREDANA COM SRL activă?

Nu. Activitatea LOREDANA COM SRL este suspendată.

Care este cifra de afaceri a LOREDANA COM SRL?

Cifra de afaceri a LOREDANA COM SRL în 2015 a fost de 40.029 lei, în scădere cu 17% față de 2014.

Ce activitate are LOREDANA COM SRL?

Activitatea principală a LOREDANA COM SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde are sediul LOREDANA COM SRL?

LOREDANA COM SRL are sediul social la adresa Str. SIRETULUI, Bl. 4, Ap. 23, Municipiul Sibiu, Jud. Sibiu, 2400.

LOREDANA COM SRL este plătitoare de TVA?

Nu. LOREDANA COM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

LOREDANA COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. LOREDANA COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LOREDANA COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].