ActivăSRL

LORDUCO STEAK S.R.L.

Bld. Muncii Nr. 20, Bl. E13, Ap. 21, Mun. Braşov, Jud. Braşov

CAEN 4722: Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne

CUI
41636103
Reg. Com.
J2019002901086
Înființată
12 septembrie 2019
Vechime
7 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
2,2 mil. lei
Profit net 2025
-25 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.09.2019

Rezumat

Pe scurt

LORDUCO STEAK S.R.L. (CUI 41636103) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2019. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN 4722).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,16 mil. lei (+2,4% față de 2024) și o pierdere netă de 25.031 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
41636103
Nr. Reg. Com.
J2019002901086
EUID
ROONRC.J2019002901086
Cod CAEN principal
4722 - Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
Data înființării
12 septembrie 2019
Vechime
7 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Muncii Nr. 20, Bl. E13, Ap. 21, Mun. Braşov, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • MA••• MI•••
  • OU••• ANDR••• MIHA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+2,4% față de 2024

2.164.964 RON

2024: 2.114.467 RON

01 mil2 mil3 mil2019202020212022202320242025Anul 2019: 0 RONAnul 2020: 1.114.322 RONAnul 2021: 1.247.767 RONAnul 2022: 1.435.328 RONAnul 2023: 1.653.027 RONAnul 2024: 2.114.467 RONAnul 2025: 2.164.964 RON

Profit net 2025

+38,3% față de 2024

-25.031 RON

2024: -40.539 RON

-80k-60k-40k-20k02019202020212022202320242025Anul 2019: -2.251 RONAnul 2020: -13.838 RONAnul 2021: -47.046 RONAnul 2022: -49.613 RONAnul 2023: -79.239 RONAnul 2024: -40.539 RONAnul 2025: -25.031 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    -41 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    -79 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    -50 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    -47 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-1,2%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 1,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,65Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 65% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
152%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

152% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/2901/2019.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LORDUCO STEAK S.R.L.

Este LORDUCO STEAK S.R.L. activă?

Da. LORDUCO STEAK S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LORDUCO STEAK S.R.L.?

Cifra de afaceri a LORDUCO STEAK S.R.L. în 2025 a fost de 2.164.964 lei (2,16 mil. lei), în creștere cu 2,4% față de 2024.

Ce profit a avut LORDUCO STEAK S.R.L. în 2025?

În 2025, LORDUCO STEAK S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 25.031 lei.

Ce activitate are LORDUCO STEAK S.R.L.?

Activitatea principală a LORDUCO STEAK S.R.L. este Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN 4722).

Unde are sediul LORDUCO STEAK S.R.L.?

LORDUCO STEAK S.R.L. are sediul social la adresa Bld. Muncii Nr. 20, Bl. E13, Ap. 21, Mun. Brașov, Jud. Brașov.

LORDUCO STEAK S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. LORDUCO STEAK S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

LORDUCO STEAK S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. LORDUCO STEAK S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LORDUCO STEAK S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].