Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LONIC SERV SRL (CUI 16514660) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Pucioasa, Oraș Pucioasa, județul Dâmbovița, înființată în 2004. Activitatea principală este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 640.948 lei (+17% față de 2024) și un profit net de 490 lei, cu 6 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 676.485 lei |
| 2017 | 665.200 lei |
| 2018 | 675.751 lei |
| 2019 | 506.685 lei |
| 2020 | 523.846 lei |
| 2021 | 447.340 lei |
| 2022 | 470.337 lei |
| 2023 | 497.549 lei |
| 2024 | 545.639 lei |
| 2025 | 640.948 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 640.948 | 545.639 | 497.549 | 470.337 | 447.340 | 523.846 | 506.685 | 675.751 | 665.200 | 676.485 |
| Profit net | 490 | 14.382 | 8.151 | 2.024 | 1.358 | 33.618 | 406.686 | 58.931 | -17.843 | 65.478 |
| Număr mediu de angajați | 6 | 7 | 7 | 10 | 10 | 12 | 12 | 10 | 12 | 12 |
| Active imobilizate | 1.515.101 | 1.583.611 | 1.597.481 | 1.597.481 | 1.607.731 | 1.619.851 | 1.649.873 | 1.669.097 | 1.704.997 | 1.723.289 |
| Active circulante | 189.395 | 137.209 | 155.147 | 146.431 | 127.247 | 103.117 | 123.229 | 222.804 | 183.360 | 177.048 |
| Stocuri | 7.285 | 11.054 | 13.164 | 10.923 | 14.460 | 10.245 | 14.985 | 67.506 | 43.403 | 54.943 |
| Creanțe | 140.829 | 107.238 | 118.624 | 112.574 | 96.152 | 83.479 | 101.812 | 130.273 | 120.466 | 96.998 |
| Datorii | 681.094 | 685.226 | 731.566 | 730.851 | 723.941 | 713.289 | 737.041 | 801.190 | 856.577 | 850.714 |
| Capitaluri proprii | 1.036.083 | 1.035.594 | 1.021.212 | 1.013.061 | 1.011.037 | 1.009.679 | 1.036.061 | 1.090.711 | 1.031.780 | 1.049.623 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 28% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
40% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. LONIC SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a LONIC SERV SRL în 2025 a fost de 640.948 lei, în creștere cu 17% față de 2024.
În 2025, LONIC SERV SRL a înregistrat un profit net de 490 lei.
Activitatea principală a LONIC SERV SRL este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).
LONIC SERV SRL are sediul social la adresa CARIEREI Nr. 2, Loc. Pucioasa, Oraș Pucioasa, Jud. Dâmbovița.
Da. LONIC SERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. LONIC SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].