Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 25,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LOMAR GRUP SRL (CUI 15159331) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 6), înființată în 2003. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 573.930 lei (-9,2% față de 2024) și un profit net de 147.328 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 380.685 lei |
| 2017 | 392.731 lei |
| 2018 | 456.148 lei |
| 2019 | 702.983 lei |
| 2020 | 729.260 lei |
| 2021 | 959.623 lei |
| 2022 | 828.502 lei |
| 2023 | 1.011.204 lei |
| 2024 | 631.890 lei |
| 2025 | 573.930 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 573.930 | 631.890 | 1.011.204 | 828.502 | 959.623 | 729.260 | 702.983 | 456.148 | 392.731 | 380.685 |
| Profit net | 147.328 | 361.980 | 548.708 | 344.329 | 498.833 | 239.723 | 391.413 | 326.818 | 197.114 | 211.493 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | - | - |
| Active imobilizate | 13.197 | 49.327 | 89.259 | 149.496 | 49.258 | 74.958 | 100.657 | 72.072 | 98.255 | 152.420 |
| Active circulante | 564.442 | 705.152 | 604.406 | 229.138 | 600.881 | 232.230 | 363.729 | 377.544 | 244.128 | 220.679 |
| Stocuri | - | - | 2 | 498 | 1.534 | 1.534 | 1.628 | 1.628 | 1.628 | 1.628 |
| Creanțe | 157.096 | 114.600 | 441.213 | 104.246 | 504.015 | 108.169 | 299.197 | 118.391 | 144.863 | 141.278 |
| Datorii | 497.599 | 542.448 | 133.568 | 193.786 | 134.990 | 51.149 | 56.857 | 107.682 | 130.153 | 147.450 |
| Capitaluri proprii | 81.850 | 217.791 | 565.025 | 190.129 | 515.149 | 256.039 | 407.529 | 341.934 | 212.230 | 225.649 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 25,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,13 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
86% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. LOMAR GRUP SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a LOMAR GRUP SRL în 2025 a fost de 573.930 lei, în scădere cu 9,2% față de 2024.
În 2025, LOMAR GRUP SRL a înregistrat un profit net de 147.328 lei.
Activitatea principală a LOMAR GRUP SRL este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).
LOMAR GRUP SRL are sediul social la adresa B-dul Ghencea Nr. 24, Bl. C 88B, Sc. 1, Ap. 2, București Sectorul 6, Jud. București, 0.
Da. LOMAR GRUP SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. LOMAR GRUP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].