RadiatăSRL

LOE SERV CONSTRUCT SRL

Cal. Mogoşoaiei Nr. 1094, Sat Teşila Com. Valea Doftanei, Jud. Prahova, 107645

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
29560081
Reg. Com.
J29/86/2012
Înființată
19 ianuarie 2012
Vechime
14 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2014
228 mii lei
Profit net 2014
9 mii lei
Angajați 2014
7

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 28.01.2016

Rezumat

Pe scurt

LOE SERV CONSTRUCT SRL (CUI 29560081) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Teșila, comuna Valea Doftanei, județul Prahova, înființată în 2012 și radiată în 2016. Activitatea principală era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Ultimul bilanț, din 2014, arată o cifră de afaceri de 228.093 lei (-37% față de 2013) și un profit net de 9.090 lei, cu 7 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
29560081
Nr. Reg. Com.
J29/86/2012
EUID
ROONRC.J29/86/2012
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
19 ianuarie 2012
Vechime
14 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Mogoşoaiei Nr. 1094, Sat Teşila Com. Valea Doftanei, Jud. Prahova, 107645

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • RIC••• MIR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2012 - 2014, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2014

-37,0% față de 2013

228.093 RON

2013: 362.184 RON

0200k400k600k201220132014Anul 2012: 502.658 RONAnul 2013: 362.184 RONAnul 2014: 228.093 RON

Profit net 2014

+116,9% față de 2013

9.090 RON

2013: -53.844 RON

-60k-40k-20k020k201220132014Anul 2012: 12.651 RONAnul 2013: -53.844 RONAnul 2014: 9.090 RON

Evoluție pe ani

  • 2014

    Cifra de afaceri
    228 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    7
  • 2013

    Cifra de afaceri
    362 mii lei
    Profit net
    -54 mii lei
    Angajați
    8
  • 2012

    Cifra de afaceri
    503 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    12

Analiză

Indicatori financiari 2014

Marjă netăAtenție
4%Față de anul anterior: în creștere
201220132014

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,81Față de anul anterior: în scădere
201220132014

Activele circulante acoperă doar 81% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
118%Față de anul anterior: în creștere
201220132014

118% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2018

    Stare încheiată la ONRC: Lichidare

  2. 2016

    Stare nouă la ONRC: Lichidare

  3. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. Radierea din Registrul Comerțului

  5. 2012

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/86/2012.

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2012 - 2012)
  1. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LOE SERV CONSTRUCT SRL

Este LOE SERV CONSTRUCT SRL activă?

Nu. LOE SERV CONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2016.

Care este cifra de afaceri a LOE SERV CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a LOE SERV CONSTRUCT SRL în 2014 a fost de 228.093 lei, în scădere cu 37% față de 2013.

Ce profit a avut LOE SERV CONSTRUCT SRL în 2014?

În 2014, LOE SERV CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 9.090 lei.

Câți angajați avea LOE SERV CONSTRUCT SRL?

Conform bilanțului pe 2014, LOE SERV CONSTRUCT SRL a avut în medie 7 angajați (față de 8 angajați în 2013).

Ce activitate avea LOE SERV CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a LOE SERV CONSTRUCT SRL era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde avea sediul LOE SERV CONSTRUCT SRL?

LOE SERV CONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa Cal. Mogoșoaiei Nr. 1094, Sat Teșila Com. Valea Doftanei, Jud. Prahova, 107645.

LOE SERV CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. LOE SERV CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LOE SERV CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].