ActivăSRL

LOBBY MEDIA S.R.L.

Str. Vasile Alecsandri Nr. 88, Ap. CAMERA 2, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600012

CAEN 7311: Activități ale agențiilor de publicitate

CUI
18227791
Reg. Com.
J04/2195/2005
Înființată
16 decembrie 2005
Vechime
20 de ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
220 mii lei
Profit net 2025
105 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.12.2005

Rezumat

Pe scurt

LOBBY MEDIA S.R.L. (CUI 18227791) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 2005. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 219.690 lei (+17% față de 2024) și un profit net de 104.582 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18227791
Nr. Reg. Com.
J04/2195/2005
EUID
ROONRC.J04/2195/2005
Cod CAEN principal
7311 - Activități ale agențiilor de publicitate
Data înființării
16 decembrie 2005
Vechime
20 de ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Vasile Alecsandri Nr. 88, Ap. CAMERA 2, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600012

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • BERD••• GHEOR••• LUC•••
  • BERD••• NICOL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+16,6% față de 2024

219.690 RON

2024: 188.488 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 216.025 RONAnul 2017: 184.238 RONAnul 2018: 147.712 RONAnul 2019: 197.627 RONAnul 2020: 157.735 RONAnul 2021: 189.824 RONAnul 2022: 214.600 RONAnul 2023: 206.570 RONAnul 2024: 188.488 RONAnul 2025: 219.690 RON

Profit net 2025

+33,1% față de 2024

104.582 RON

2024: 78.602 RON

-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 32.608 RONAnul 2017: 55.629 RONAnul 2018: -18.209 RONAnul 2019: 89.271 RONAnul 2020: 87.314 RONAnul 2021: 128.698 RONAnul 2022: 123.364 RONAnul 2023: 85.369 RONAnul 2024: 78.602 RONAnul 2025: 104.582 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    220 mii lei
    Profit net
    105 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    188 mii lei
    Profit net
    79 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    207 mii lei
    Profit net
    85 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    215 mii lei
    Profit net
    123 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    190 mii lei
    Profit net
    129 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    158 mii lei
    Profit net
    87 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    198 mii lei
    Profit net
    89 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    148 mii lei
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    184 mii lei
    Profit net
    56 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    216 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
48%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 47,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,90Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,90 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
11%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

11% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2005

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/2195/2005, sub denumirea LOBBY MEDIA SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LOBBY MEDIA S.R.L.

Este LOBBY MEDIA S.R.L. activă?

Da. LOBBY MEDIA S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LOBBY MEDIA S.R.L.?

Cifra de afaceri a LOBBY MEDIA S.R.L. în 2025 a fost de 219.690 lei, în creștere cu 17% față de 2024.

Ce profit a avut LOBBY MEDIA S.R.L. în 2025?

În 2025, LOBBY MEDIA S.R.L. a înregistrat un profit net de 104.582 lei.

Ce activitate are LOBBY MEDIA S.R.L.?

Activitatea principală a LOBBY MEDIA S.R.L. este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

Unde are sediul LOBBY MEDIA S.R.L.?

LOBBY MEDIA S.R.L. are sediul social la adresa Str. Vasile Alecsandri Nr. 88, Ap. CAMERA 2, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600012.

LOBBY MEDIA S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. LOBBY MEDIA S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

LOBBY MEDIA S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. LOBBY MEDIA S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LOBBY MEDIA S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].