ActivăSRL

LIVIA GENERAL CONSTRUCT SRL

Aleea Cioplea Nr. 11, Ap. 5, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400687

CAEN 4312: Lucrări de pregătire a terenului

CUI
32053178
Reg. Com.
J2013002340122
Înființată
24 iulie 2013
Vechime
13 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
106 mii lei
Profit net 2025
9 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 24.07.2013

Rezumat

Pe scurt

LIVIA GENERAL CONSTRUCT SRL (CUI 32053178) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Lucrări de pregătire a terenului (CAEN 4312).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 105.987 lei (-55% față de 2024) și un profit net de 9.034 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32053178
Nr. Reg. Com.
J2013002340122
EUID
ROONRC.J2013002340122
Cod CAEN principal
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
Data înființării
24 iulie 2013
Vechime
13 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Cioplea Nr. 11, Ap. 5, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400687

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• MI••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-55,4% față de 2024

105.987 RON

2024: 237.620 RON

0100k200k300k2015201620182019202020212022202320242025Anul 2015: 80.440 RONAnul 2016: 148.920 RONAnul 2018: 178.927 RONAnul 2019: 243.746 RONAnul 2020: 158.978 RONAnul 2021: 164.750 RONAnul 2022: 130.525 RONAnul 2023: 164.930 RONAnul 2024: 237.620 RONAnul 2025: 105.987 RON

Profit net 2025

-89,6% față de 2024

9.034 RON

2024: 87.031 RON

-50k050k100k2015201620182019202020212022202320242025Anul 2015: 2 RONAnul 2016: 20.971 RONAnul 2018: -35.031 RONAnul 2019: -10.702 RONAnul 2020: 1.851 RONAnul 2021: -40.235 RONAnul 2022: -46.873 RONAnul 2023: 67.318 RONAnul 2024: 87.031 RONAnul 2025: 9.034 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    106 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    238 mii lei
    Profit net
    87 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    165 mii lei
    Profit net
    67 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    131 mii lei
    Profit net
    -47 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    165 mii lei
    Profit net
    -40 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    159 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    244 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    179 mii lei
    Profit net
    -35 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    149 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    2
  • 2015

    Cifra de afaceri
    80 mii lei
    Profit net
    2 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
8,5%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,66Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 66% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
99%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

99% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2340/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LIVIA GENERAL CONSTRUCT SRL

Este LIVIA GENERAL CONSTRUCT SRL activă?

Da. LIVIA GENERAL CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LIVIA GENERAL CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a LIVIA GENERAL CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 105.987 lei, în scădere cu 55% față de 2024.

Ce profit a avut LIVIA GENERAL CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, LIVIA GENERAL CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 9.034 lei.

Ce activitate are LIVIA GENERAL CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a LIVIA GENERAL CONSTRUCT SRL este Lucrări de pregătire a terenului (CAEN 4312).

Unde are sediul LIVIA GENERAL CONSTRUCT SRL?

LIVIA GENERAL CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Aleea Cioplea Nr. 11, Ap. 5, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400687.

LIVIA GENERAL CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. LIVIA GENERAL CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

LIVIA GENERAL CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. LIVIA GENERAL CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LIVIA GENERAL CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].