ActivăSRL

LILYS FASHION SRL

Str. Ion Luca Caragiale, Bl. R, Ap. 88 - Garaj, Mun. Deva, Jud. Hunedoara

CAEN 5630: Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CUI
15900566
Reg. Com.
J2003001396200
Înființată
13 noiembrie 2003
Vechime
22 de ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
92 mii lei
Profit net 2025
-25 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 13.11.2003

Rezumat

Pe scurt

LILYS FASHION SRL (CUI 15900566) este o societate cu răspundere limitată activă din Deva, județul Hunedoara, înființată în 2003. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 91.690 lei (+3,1% față de 2024) și o pierdere netă de 24.520 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15900566
Nr. Reg. Com.
J2003001396200
EUID
ROONRC.J2003001396200
Cod CAEN principal
5630 - Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Data înființării
13 noiembrie 2003
Vechime
22 de ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ion Luca Caragiale, Bl. R, Ap. 88 - Garaj, Mun. Deva, Jud. Hunedoara

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • B••• LILI••• DANI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+3,1% față de 2024

91.690 RON

2024: 88.919 RON

025k50k75k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 38.860 RONAnul 2017: 38.091 RONAnul 2018: 42.745 RONAnul 2019: 47.895 RONAnul 2020: 35.973 RONAnul 2021: 65.352 RONAnul 2022: 76.283 RONAnul 2023: 75.072 RONAnul 2024: 88.919 RONAnul 2025: 91.690 RON

Profit net 2025

-49,0% față de 2024

-24.520 RON

2024: -16.460 RON

-30k-20k-10k02016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -9.853 RONAnul 2017: -12.119 RONAnul 2018: -14.366 RONAnul 2019: -16.842 RONAnul 2020: -10.852 RONAnul 2021: -6.680 RONAnul 2022: -10.310 RONAnul 2023: -11.361 RONAnul 2024: -16.460 RONAnul 2025: -24.520 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    92 mii lei
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    89 mii lei
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    75 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    76 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    65 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    36 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    39 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-27%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 26,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,03Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 3,3% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
2.998%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

2.998% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    2 schimbări în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  2. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2015

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2003

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Hunedoara cu nr. J20/1396/2003, sub denumirea LILY'S FASHION SRL.

În cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LILYS FASHION SRL

Este LILYS FASHION SRL activă?

Da. LILYS FASHION SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LILYS FASHION SRL?

Cifra de afaceri a LILYS FASHION SRL în 2025 a fost de 91.690 lei, în creștere cu 3,1% față de 2024.

Ce profit a avut LILYS FASHION SRL în 2025?

În 2025, LILYS FASHION SRL a înregistrat o pierdere netă de 24.520 lei.

Ce activitate are LILYS FASHION SRL?

Activitatea principală a LILYS FASHION SRL este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

Unde are sediul LILYS FASHION SRL?

LILYS FASHION SRL are sediul social la adresa Str. Ion Luca Caragiale, Bl. R, Ap. 88 - Garaj, Mun. Deva, Jud. Hunedoara.

LILYS FASHION SRL este plătitoare de TVA?

Nu. LILYS FASHION SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

LILYS FASHION SRL are datorii la ANAF?

Nu. LILYS FASHION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LILYS FASHION SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].