Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 71,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LIGHTS UP SOLUTIONS SRL (CUI 33361796) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, județul Timiș, înființată în 2014. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 336.058 lei (+53% față de 2024) și un profit net de 239.962 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 272.571 lei |
| 2017 | 269.391 lei |
| 2018 | - |
| 2019 | - |
| 2020 | - |
| 2021 | - |
| 2022 | - |
| 2023 | 175.520 lei |
| 2024 | 219.149 lei |
| 2025 | 336.058 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 336.058 | 219.149 | 175.520 | - | - | - | - | - | 269.391 | 272.571 |
| Profit net | 239.962 | 134.909 | 111.776 | -614 | 0 | -229 | -1.453 | -20.409 | 8.874 | 50.127 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | 1 | 4 | 5 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | 229 | 1.682 | 5.623 | 5.552 |
| Active circulante | 278.343 | 161.823 | 113.891 | 1.147 | 1.147 | 2.901 | 2.901 | 2.901 | 67.676 | 129.686 |
| Stocuri | 763 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 153.684 | 48.045 | 67.852 | 1.147 | 1.147 | 1.147 | 1.147 | 1.147 | 1.065 | 43.200 |
| Datorii | 38.141 | 27.139 | 3.920 | 2.952 | 2.338 | 4.093 | 4.093 | 4.093 | 11.451 | 32.146 |
| Capitaluri proprii | 240.202 | 134.684 | 109.971 | -1.805 | -1.191 | -1.192 | -963 | 490 | 61.848 | 103.101 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 71,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 7,30 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
14% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. LIGHTS UP SOLUTIONS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a LIGHTS UP SOLUTIONS SRL în 2025 a fost de 336.058 lei, în creștere cu 53% față de 2024.
În 2025, LIGHTS UP SOLUTIONS SRL a înregistrat un profit net de 239.962 lei.
Activitatea principală a LIGHTS UP SOLUTIONS SRL este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).
LIGHTS UP SOLUTIONS SRL are sediul social la adresa PLUTO Nr. 18, CAMERA 2, Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, Jud. Timiș, 307160.
Da. LIGHTS UP SOLUTIONS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. LIGHTS UP SOLUTIONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].