Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LEVO VISUALS S.R.L. (CUI 42488781) este o societate cu răspundere limitată activă din Sibiu, înființată în 2020. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,58 mil. lei (-1,9% față de 2024) și un profit net de 76.901 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2020 | 978.276 lei |
| 2021 | 2.263.704 lei |
| 2022 | 2.248.227 lei |
| 2023 | 3.438.117 lei |
| 2024 | 2.632.651 lei |
| 2025 | 2.583.137 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.583.137 | 2.632.651 | 3.438.117 | 2.248.227 | 2.263.704 | 978.276 |
| Profit net | 76.901 | -91.723 | 695.516 | 3.600 | 221.573 | 473.371 |
| Număr mediu de angajați | - | - | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 210.410 | 56.133 | 110.245 | 23.045 | 32.205 | 68.655 |
| Active circulante | 350.010 | 421.267 | 816.258 | 443.606 | 546.815 | 459.632 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 299.159 | 352.425 | 626.744 | 203.056 | 240.914 | 371.698 |
| Datorii | 575.457 | 578.822 | 232.892 | 461.965 | 37.935 | 54.716 |
| Capitaluri proprii | -14.420 | -91.321 | 700.201 | 4.686 | 541.085 | 473.571 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 61% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
103% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. LEVO VISUALS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a LEVO VISUALS S.R.L. în 2025 a fost de 2.583.137 lei (2,58 mil. lei), în scădere cu 1,9% față de 2024.
În 2025, LEVO VISUALS S.R.L. a înregistrat un profit net de 76.901 lei.
Activitatea principală a LEVO VISUALS S.R.L. este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).
LEVO VISUALS S.R.L. are sediul social la adresa CĂLȚUN Nr. 5, Municipiul Sibiu, Jud. Sibiu, 550298.
Da. LEVO VISUALS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. LEVO VISUALS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].