ActivăSRL

LEVIR SRL

Str. Ciocârliei Nr. 15, Sat Suplacu de Barcău Com. Suplacu de Barcău, Jud. Bihor, 417535

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
24446338
Reg. Com.
J2008002281052
Înființată
10 septembrie 2008
Vechime
18 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
348 mii lei
Profit net 2025
-101 mii lei
Angajați 2025
4

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 20.05.2010

Rezumat

Pe scurt

LEVIR SRL (CUI 24446338) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Suplacu de Barcău, județul Bihor, înființată în 2008. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 347.635 lei (-63% față de 2024) și o pierdere netă de 100.899 lei, cu 4 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24446338
Nr. Reg. Com.
J2008002281052
EUID
ROONRC.J2008002281052
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
10 septembrie 2008
Vechime
18 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ciocârliei Nr. 15, Sat Suplacu de Barcău Com. Suplacu de Barcău, Jud. Bihor, 417535

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • SZILA••• LEVE•••
  • SZIL••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-63,0% față de 2024

347.635 RON

2024: 940.284 RON

0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 514.584 RONAnul 2017: 765.859 RONAnul 2018: 759.745 RONAnul 2019: 614.501 RONAnul 2020: 759.086 RONAnul 2021: 867.360 RONAnul 2022: 737.213 RONAnul 2023: 803.696 RONAnul 2024: 940.284 RONAnul 2025: 347.635 RON

Profit net 2025

-130,2% față de 2024

-100.899 RON

2024: 334.272 RON

-200k0200k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 110.725 RONAnul 2017: 102.066 RONAnul 2018: 33.792 RONAnul 2019: 84.021 RONAnul 2020: 164.167 RONAnul 2021: 374.424 RONAnul 2022: 163.591 RONAnul 2023: 280.804 RONAnul 2024: 334.272 RONAnul 2025: -100.899 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    348 mii lei
    Profit net
    -101 mii lei
    Angajați
    4
  • 2024

    Cifra de afaceri
    940 mii lei
    Profit net
    334 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    804 mii lei
    Profit net
    281 mii lei
    Angajați
    5
  • 2022

    Cifra de afaceri
    737 mii lei
    Profit net
    164 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    867 mii lei
    Profit net
    374 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    759 mii lei
    Profit net
    164 mii lei
    Angajați
    5
  • 2019

    Cifra de afaceri
    615 mii lei
    Profit net
    84 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    760 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    766 mii lei
    Profit net
    102 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    515 mii lei
    Profit net
    111 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-29%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 29 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,65Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,65 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
59%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

59% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/2281/2008.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LEVIR SRL

Este LEVIR SRL activă?

Da. LEVIR SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LEVIR SRL?

Cifra de afaceri a LEVIR SRL în 2025 a fost de 347.635 lei, în scădere cu 63% față de 2024.

Ce profit a avut LEVIR SRL în 2025?

În 2025, LEVIR SRL a înregistrat o pierdere netă de 100.899 lei.

Ce activitate are LEVIR SRL?

Activitatea principală a LEVIR SRL este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul LEVIR SRL?

LEVIR SRL are sediul social la adresa Str. Ciocârliei Nr. 15, Sat Suplacu de Barcău Com. Suplacu de Barcău, Jud. Bihor, 417535.

LEVIR SRL este plătitoare de TVA?

Da. LEVIR SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

LEVIR SRL are datorii la ANAF?

Nu. LEVIR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LEVIR SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].