RadiatăSRL

LEVEL PLUS SRL

Str. Viesparilor Nr. 26, Ap. 9, Sector 2 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 20643

CAEN 7320: Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

CUI
30043119
Reg. Com.
J40/4018/2012
Înființată
5 aprilie 2012
Vechime
14 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2024
18 mii lei
Profit net 2024
-111 mii lei
Angajați 2024
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 24.12.2025

Rezumat

Pe scurt

LEVEL PLUS SRL (CUI 30043119) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 2), înființată în 2012 și radiată în 2025. Activitatea principală era Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN 7320).

Ultimul bilanț, din 2024, arată o cifră de afaceri de 17.861 lei (-93% față de 2023) și o pierdere netă de 110.560 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30043119
Nr. Reg. Com.
J40/4018/2012
EUID
ROONRC.J40/4018/2012
Cod CAEN principal
7320 - Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Data înființării
5 aprilie 2012
Vechime
14 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Viesparilor Nr. 26, Ap. 9, Sector 2 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 20643

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • HOMOROD••• AND•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-92,7% față de 2023

17.861 RON

2023: 244.000 RON

0250k500k750k1 mil2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 16.073 RONAnul 2016: 92.000 RONAnul 2017: 492.264 RONAnul 2018: 249.000 RONAnul 2019: 534.500 RONAnul 2020: 481.000 RONAnul 2021: 660.000 RONAnul 2022: 842.000 RONAnul 2023: 244.000 RONAnul 2024: 17.861 RON

Profit net 2024

-152,5% față de 2023

-110.560 RON

2023: 210.595 RON

-200k0200k400k600k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 0 RONAnul 2016: 77.567 RONAnul 2017: 467.023 RONAnul 2018: 138.254 RONAnul 2019: 431.126 RONAnul 2020: 270.665 RONAnul 2021: 438.069 RONAnul 2022: 553.158 RONAnul 2023: 210.595 RONAnul 2024: -110.560 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    -111 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    244 mii lei
    Profit net
    211 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    842 mii lei
    Profit net
    553 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    660 mii lei
    Profit net
    438 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    481 mii lei
    Profit net
    271 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    535 mii lei
    Profit net
    431 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    249 mii lei
    Profit net
    138 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    492 mii lei
    Profit net
    467 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    92 mii lei
    Profit net
    78 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăSlab
-619%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Firma a pierdut 619 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
29,22Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 29,22 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
1,6%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

1,6% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. 2025

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. Radierea din Registrul Comerțului

  4. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  5. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2012 - 2017)
  1. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/4018/2012.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LEVEL PLUS SRL

Este LEVEL PLUS SRL activă?

Nu. LEVEL PLUS SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.

Care este cifra de afaceri a LEVEL PLUS SRL?

Cifra de afaceri a LEVEL PLUS SRL în 2024 a fost de 17.861 lei, în scădere cu 93% față de 2023.

Ce profit a avut LEVEL PLUS SRL în 2024?

În 2024, LEVEL PLUS SRL a înregistrat o pierdere netă de 110.560 lei.

Câți angajați avea LEVEL PLUS SRL?

Conform bilanțului pe 2024, LEVEL PLUS SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2023).

Ce activitate avea LEVEL PLUS SRL?

Activitatea principală a LEVEL PLUS SRL era Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN 7320).

Unde avea sediul LEVEL PLUS SRL?

LEVEL PLUS SRL avea sediul social la adresa Str. Viesparilor Nr. 26, Ap. 9, Sector 2 Mun. București, Jud. București, 20643.

LEVEL PLUS SRL are datorii la ANAF?

Nu. LEVEL PLUS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LEVEL PLUS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].