RadiatăSRL

LEONARDO PROD COM SRL

Str. Transilvania Nr. 46, Ap. 5, Mun. Târgu Mureş, Jud. Mureş, 540549

CAEN 1920: Fabricarea produselor obținute din prelucrarea țițeiului

CUI
1208477
Reg. Com.
J26/839/1991
Înființată
11 iulie 1991
Vechime
35 de ani, 3 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 13.11.2014

Rezumat

Pe scurt

LEONARDO PROD COM SRL (CUI 1208477) a fost o societate cu răspundere limitată din Târgu Mureș, județul Mureș, înființată în 1991 și radiată în 2014. Activitatea principală era Fabricarea produselor obținute din prelucrarea țițeiului (CAEN 1920).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
1208477
Nr. Reg. Com.
J26/839/1991
EUID
ROONRC.J26/839/1991
Cod CAEN principal
1920 - Fabricarea produselor obținute din prelucrarea țițeiului
Data înființării
11 iulie 1991
Vechime
35 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Transilvania Nr. 46, Ap. 5, Mun. Târgu Mureş, Jud. Mureş, 540549

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SOM••• CRIST••• LEON•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2015

    Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2006.

  2. 2014

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2012

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 1996

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1991

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Mureș cu nr. J26/839/1991.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LEONARDO PROD COM SRL

Este LEONARDO PROD COM SRL activă?

Nu. LEONARDO PROD COM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2014.

Ce activitate avea LEONARDO PROD COM SRL?

Activitatea principală a LEONARDO PROD COM SRL era Fabricarea produselor obținute din prelucrarea țițeiului (CAEN 1920).

Unde avea sediul LEONARDO PROD COM SRL?

LEONARDO PROD COM SRL avea sediul social la adresa Str. Transilvania Nr. 46, Ap. 5, Mun. Târgu Mureș, Jud. Mureș, 540549.

LEONARDO PROD COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. LEONARDO PROD COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LEONARDO PROD COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].