ActivăSRL

LENCOR QUALITY SRL

Str. Alexandru Ioan Cuza, Bl. 13, Sc. A, Et. 2, Ap. 5, Mun. Oneşti, Jud. Bacău

CAEN 6622: Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

CUI
30558654
Reg. Com.
J2012000793042
Înființată
17 august 2012
Vechime
14 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
95 mii lei
Profit net 2025
2 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.08.2012

Rezumat

Pe scurt

LENCOR QUALITY SRL (CUI 30558654) este o societate cu răspundere limitată activă din Onești, județul Bacău, înființată în 2012. Activitatea principală este Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN 6622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 95.352 lei (+20% față de 2024) și un profit net de 2.494 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30558654
Nr. Reg. Com.
J2012000793042
EUID
ROONRC.J2012000793042
Cod CAEN principal
6622 - Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
Data înființării
17 august 2012
Vechime
14 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Alexandru Ioan Cuza, Bl. 13, Sc. A, Et. 2, Ap. 5, Mun. Oneşti, Jud. Bacău

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CO••• LEN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+19,9% față de 2024

95.352 RON

2024: 79.537 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 52.374 RONAnul 2017: 54.030 RONAnul 2018: 56.385 RONAnul 2019: 81.942 RONAnul 2020: 83.991 RONAnul 2021: 124.885 RONAnul 2022: 154.531 RONAnul 2023: 101.619 RONAnul 2024: 79.537 RONAnul 2025: 95.352 RON

Profit net 2025

+135,6% față de 2024

2.494 RON

2024: -7.001 RON

-25k025k50k75k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 24.602 RONAnul 2017: 18.027 RONAnul 2018: 10.089 RONAnul 2019: 20.793 RONAnul 2020: 22.484 RONAnul 2021: 53.845 RONAnul 2022: 78.123 RONAnul 2023: 22.899 RONAnul 2024: -7.001 RONAnul 2025: 2.494 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    95 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    80 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    102 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    155 mii lei
    Profit net
    78 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    125 mii lei
    Profit net
    54 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    84 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    82 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    56 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    52 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
2,6%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,44Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 44% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
147%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

147% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/793/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LENCOR QUALITY SRL

Este LENCOR QUALITY SRL activă?

Da. LENCOR QUALITY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LENCOR QUALITY SRL?

Cifra de afaceri a LENCOR QUALITY SRL în 2025 a fost de 95.352 lei, în creștere cu 20% față de 2024.

Ce profit a avut LENCOR QUALITY SRL în 2025?

În 2025, LENCOR QUALITY SRL a înregistrat un profit net de 2.494 lei.

Ce activitate are LENCOR QUALITY SRL?

Activitatea principală a LENCOR QUALITY SRL este Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN 6622).

Unde are sediul LENCOR QUALITY SRL?

LENCOR QUALITY SRL are sediul social la adresa Str. Alexandru Ioan Cuza, Bl. 13, Sc. A, Et. 2, Ap. 5, Mun. Onești, Jud. Bacău.

LENCOR QUALITY SRL este plătitoare de TVA?

Nu. LENCOR QUALITY SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

LENCOR QUALITY SRL are datorii la ANAF?

Nu. LENCOR QUALITY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LENCOR QUALITY SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].