ActivăSRL

LENCO - SERV SRL

123 NC., Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, Jud. Vrancea, 627055

CAEN 2512: Fabricarea de uși și ferestre din metal

CUI
4909004
Reg. Com.
J39/964/1993
Înființată
1 noiembrie 1993
Vechime
32 de ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
84 mii lei
Profit net 2025
17 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 19.11.1993

Rezumat

Pe scurt

LENCO - SERV SRL (CUI 4909004) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Câmpineanca, județul Vrancea, înființată în 1993. Activitatea principală este Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN 2512).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 84.104 lei (-21% față de 2024) și un profit net de 17.451 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
4909004
Nr. Reg. Com.
J39/964/1993
EUID
ROONRC.J39/964/1993
Cod CAEN principal
2512 - Fabricarea de uși și ferestre din metal
Data înființării
1 noiembrie 1993
Vechime
32 de ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
123 NC., Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, Jud. Vrancea, 627055

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0237••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • LE••• DO••• GEO•••
  • LE••• ROD•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-20,5% față de 2024

84.104 RON

2024: 105.822 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 45.660 RONAnul 2017: 72.809 RONAnul 2018: 59.551 RONAnul 2019: 88.775 RONAnul 2020: 75.783 RONAnul 2021: 83.088 RONAnul 2022: 96.801 RONAnul 2023: 72.542 RONAnul 2024: 105.822 RONAnul 2025: 84.104 RON

Profit net 2025

-0,5% față de 2024

17.451 RON

2024: 17.537 RON

-30k-20k-10k010k20k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -20.884 RONAnul 2017: 6.280 RONAnul 2018: 163 RONAnul 2019: 9.891 RONAnul 2020: 9.494 RONAnul 2021: 2.116 RONAnul 2022: 2.696 RONAnul 2023: -20.456 RONAnul 2024: 17.537 RONAnul 2025: 17.451 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    84 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    106 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    73 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    97 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    83 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    76 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    89 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    163 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    73 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    46 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
21%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 20,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,49Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 49% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
113%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

113% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 1994

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1993

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vrancea cu nr. J39/964/1993.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LENCO - SERV SRL

Este LENCO - SERV SRL activă?

Da. LENCO - SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LENCO - SERV SRL?

Cifra de afaceri a LENCO - SERV SRL în 2025 a fost de 84.104 lei, în scădere cu 21% față de 2024.

Ce profit a avut LENCO - SERV SRL în 2025?

În 2025, LENCO - SERV SRL a înregistrat un profit net de 17.451 lei.

Ce activitate are LENCO - SERV SRL?

Activitatea principală a LENCO - SERV SRL este Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN 2512).

Unde are sediul LENCO - SERV SRL?

LENCO - SERV SRL are sediul social la adresa 123 NC., Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, Jud. Vrancea, 627055.

LENCO - SERV SRL este plătitoare de TVA?

Da. LENCO - SERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

LENCO - SERV SRL are datorii la ANAF?

Nu. LENCO - SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LENCO - SERV SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].