ActivăSRL

LENATERM SRL

Str. Romul Ladea Nr. 33, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400481

CAEN 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CUI
26731284
Reg. Com.
J2010000526123
Înființată
31 martie 2010
Vechime
16 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
862 mii lei
Profit net 2025
51 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 31.03.2010

Rezumat

Pe scurt

LENATERM SRL (CUI 26731284) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2010. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 861.680 lei (+13% față de 2024) și un profit net de 51.032 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26731284
Nr. Reg. Com.
J2010000526123
EUID
ROONRC.J2010000526123
Cod CAEN principal
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Data înființării
31 martie 2010
Vechime
16 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Romul Ladea Nr. 33, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400481

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0755••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• GABR••• SO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+13,4% față de 2024

861.680 RON

2024: 759.929 RON

0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 5.672 RONAnul 2017: 14.555 RONAnul 2018: 299.391 RONAnul 2019: 173.785 RONAnul 2020: 660.512 RONAnul 2021: 993.791 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 898.307 RONAnul 2024: 759.929 RONAnul 2025: 861.680 RON

Profit net 2025

+109,7% față de 2024

51.032 RON

2024: -528.451 RON

-600k-400k-200k0200k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 873 RONAnul 2017: 1.410 RONAnul 2018: 265.637 RONAnul 2019: 16.085 RONAnul 2020: 110.543 RONAnul 2021: 156.439 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: -247.785 RONAnul 2024: -528.451 RONAnul 2025: 51.032 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    862 mii lei
    Profit net
    51 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    760 mii lei
    Profit net
    -528 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    898 mii lei
    Profit net
    -248 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    994 mii lei
    Profit net
    156 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    661 mii lei
    Profit net
    111 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    174 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    8
  • 2018

    Cifra de afaceri
    299 mii lei
    Profit net
    266 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    873 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
5,9%Față de anul anterior: în creștere
20202021202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,04Față de anul anterior: în creștere
20202021202320242025

Activele circulante acoperă doar 4,2% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
111%Față de anul anterior: în creștere
20202021202320242025

111% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2019

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2010

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/526/2010.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LENATERM SRL

Este LENATERM SRL activă?

Da. LENATERM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LENATERM SRL?

Cifra de afaceri a LENATERM SRL în 2025 a fost de 861.680 lei, în creștere cu 13% față de 2024.

Ce profit a avut LENATERM SRL în 2025?

În 2025, LENATERM SRL a înregistrat un profit net de 51.032 lei.

Ce activitate are LENATERM SRL?

Activitatea principală a LENATERM SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

Unde are sediul LENATERM SRL?

LENATERM SRL are sediul social la adresa Str. Romul Ladea Nr. 33, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400481.

LENATERM SRL este plătitoare de TVA?

Da. LENATERM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

LENATERM SRL are datorii la ANAF?

Nu. LENATERM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LENATERM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].