Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LENACRIS CONF SRL (CUI 2563175) a fost o societate cu răspundere limitată din Vatra Dornei, județul Suceava, înființată în 1992 și radiată în 2022. Activitatea principală era Activități de pompe funebre și similare (CAEN 9603).
Ultimul bilanț, din 2021, arată o cifră de afaceri de 133.769 lei (-53% față de 2020) și un profit net de 20.375 lei, cu 1 angajat.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2012 | 832.494 lei |
| 2013 | 844.993 lei |
| 2014 | 849.185 lei |
| 2015 | 806.720 lei |
| 2016 | 871.404 lei |
| 2017 | 869.512 lei |
| 2018 | 879.932 lei |
| 2019 | 939.312 lei |
| 2020 | 284.944 lei |
| 2021 | 133.769 lei |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 133.769 | 284.944 | 939.312 | 879.932 | 869.512 | 871.404 | 806.720 | 849.185 | 844.993 | 832.494 |
| Profit net | 20.375 | -13.117 | 17.537 | 12.287 | 17.640 | 25.491 | 4 | 23.510 | 17.017 | 18.512 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 4 | 4 | 4 | 4 | - | 4 | 5 | 4 |
| Active imobilizate | 87.211 | 96.428 | 84.490 | 58.201 | 61.692 | 65.183 | 68.673 | 84.063 | 88.041 | 92.777 |
| Active circulante | 22.527 | 29.879 | 96.634 | 77.072 | 70.208 | 64.216 | 76.716 | 76.584 | 66.477 | 73.153 |
| Stocuri | 12.961 | 19.197 | 63.930 | 56.172 | 57.953 | 52.916 | 61.696 | 62.263 | 54.080 | 57.848 |
| Creanțe | - | - | - | 21 | - | 132 | - | 804 | 5.228 | - |
| Datorii | 23.249 | 60.193 | 101.217 | 61.383 | 53.707 | 44.838 | 103.010 | 111.282 | 111.646 | 121.563 |
| Capitaluri proprii | 86.489 | 66.114 | 79.907 | 73.890 | 78.193 | 84.561 | 42.379 | 49.365 | 42.872 | 44.367 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 97% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
21% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. LENACRIS CONF SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2022.
Cifra de afaceri a LENACRIS CONF SRL în 2021 a fost de 133.769 lei, în scădere cu 53% față de 2020.
În 2021, LENACRIS CONF SRL a înregistrat un profit net de 20.375 lei.
Conform bilanțului pe 2021, LENACRIS CONF SRL a avut în medie 1 angajat (față de 2 angajați în 2020).
Activitatea principală a LENACRIS CONF SRL era Activități de pompe funebre și similare (CAEN 9603).
LENACRIS CONF SRL avea sediul social la adresa Str. UNIRII Nr. 14 B, Municipiul Vatra Dornei, Jud. Suceava, 5975.
Nu. LENACRIS CONF SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].