Marjă netă
SlabFirma a pierdut 4,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LEBARIO RO SRL (CUI 24521740) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2008. Activitatea principală este Fabricarea uneltelor (CAEN 2563).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 17,2 mil. lei (+32% față de 2024) și o pierdere netă de 761.029 lei, cu 28 de angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 6.152.410 lei |
| 2017 | 10.727.407 lei |
| 2018 | 10.171.637 lei |
| 2019 | 12.067.383 lei |
| 2020 | 9.304.016 lei |
| 2021 | 11.780.934 lei |
| 2022 | 9.446.797 lei |
| 2023 | 12.926.238 lei |
| 2024 | 13.029.704 lei |
| 2025 | 17.182.363 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 17.182.363 | 13.029.704 | 12.926.238 | 9.446.797 | 11.780.934 | 9.304.016 | 12.067.383 | 10.171.637 | 10.727.407 | 6.152.410 |
| Profit net | -761.029 | -454.620 | -703.408 | -1.234.237 | 552.127 | 344.715 | 965.734 | 1.599.799 | 1.696.573 | 305.236 |
| Număr mediu de angajați | 28 | 28 | 27 | 31 | 31 | 30 | 29 | 30 | 29 | 26 |
| Active imobilizate | 12.001.834 | 9.743.283 | 11.004.303 | 11.977.258 | 12.824.564 | 14.158.218 | 13.407.188 | 14.210.987 | 14.204.627 | 14.862.916 |
| Active circulante | 7.327.829 | 7.079.350 | 7.639.124 | 7.365.914 | 7.480.764 | 6.998.172 | 7.483.791 | 7.112.425 | 7.497.423 | 5.628.470 |
| Stocuri | 1.521.965 | 1.879.239 | 3.438.736 | 2.707.674 | 1.589.273 | 1.839.471 | 1.488.483 | 2.148.631 | 1.134.830 | 565.844 |
| Creanțe | 2.382.851 | 4.550.924 | 3.717.346 | 3.554.264 | 1.282.836 | 2.313.151 | 3.181.450 | 2.758.125 | 4.423.791 | 3.111.513 |
| Datorii | 13.395.618 | 12.342.427 | 13.690.556 | 19.570.394 | 19.289.932 | 20.629.259 | 22.607.535 | 23.889.879 | 25.841.322 | 26.303.249 |
| Capitaluri proprii | 5.869.948 | 4.407.439 | 4.862.059 | -345.197 | 889.040 | 336.913 | -1.965.836 | -2.931.570 | -4.531.369 | -6.227.942 |
Firma a pierdut 4,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 55% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
69% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. LEBARIO RO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a LEBARIO RO SRL în 2025 a fost de 17.182.363 lei (17,2 mil. lei), în creștere cu 32% față de 2024.
În 2025, LEBARIO RO SRL a înregistrat o pierdere netă de 761.029 lei.
Activitatea principală a LEBARIO RO SRL este Fabricarea uneltelor (CAEN 2563).
LEBARIO RO SRL are sediul social la adresa Str. SUCEVEI Nr. 14, biroul 12, Municipiul Oradea, Jud. Bihor.
Da. LEBARIO RO SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. LEBARIO RO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].