Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LCS ASISTENTA CONSTRUCTII S.R.L. (CUI 39974030) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Lunca Cetățuii, Comuna Ciurea, județul Iași, înființată în 2018. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 14,7 mil. lei (+44% față de 2024) și un profit net de 2,4 mil. lei, cu 67 de angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2019 | 961.147 lei |
| 2020 | 1.324.662 lei |
| 2021 | 4.362.859 lei |
| 2022 | 8.109.748 lei |
| 2023 | 12.148.109 lei |
| 2024 | 10.190.175 lei |
| 2025 | 14.706.117 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 14.706.117 | 10.190.175 | 12.148.109 | 8.109.748 | 4.362.859 | 1.324.662 | 961.147 |
| Profit net | 2.403.964 | 2.613.536 | 184.944 | 3.446.806 | 2.472.711 | 365.416 | 713.989 |
| Număr mediu de angajați | 67 | 71 | 88 | 59 | 33 | 17 | 5 |
| Active imobilizate | 1.927.914 | 1.863.043 | 3.220.848 | 1.582.938 | 1.438.449 | 253.416 | - |
| Active circulante | 6.892.720 | 6.742.027 | 2.678.389 | 3.135.306 | 3.356.561 | 1.974.621 | 885.589 |
| Stocuri | 14.674 | 14.674 | 47.252 | 43.633 | - | 0 | 920 |
| Creanțe | 3.368.004 | 2.626.937 | 2.492.280 | 567.355 | 875.540 | 122.310 | 3.000 |
| Datorii | 5.793.657 | 5.077.452 | 5.014.931 | 2.712.315 | 1.594.909 | 825.575 | 89.383 |
| Capitaluri proprii | 2.636.328 | 2.845.900 | 313.626 | 1.322.993 | 2.472.921 | 1.079.605 | 714.189 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,19 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
63% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (6 schimbări), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. LCS ASISTENTA CONSTRUCTII S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a LCS ASISTENTA CONSTRUCTII S.R.L. în 2025 a fost de 14.706.117 lei (14,7 mil. lei), în creștere cu 44% față de 2024.
În 2025, LCS ASISTENTA CONSTRUCTII S.R.L. a înregistrat un profit net de 2,4 mil. lei (2.403.964 lei).
Activitatea principală a LCS ASISTENTA CONSTRUCTII S.R.L. este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
LCS ASISTENTA CONSTRUCTII S.R.L. are sediul social la adresa MOLDOVEI Nr. 1, Bl. 15, Et. 11, Ap. 154, Sat Lunca Cetățuii, Comuna Ciurea, Jud. Iași.
Da. LCS ASISTENTA CONSTRUCTII S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. LCS ASISTENTA CONSTRUCTII S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].