Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LB VEST SRL (CUI 18612266) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Sanovita, Comuna Ghizela, județul Timiș, înființată în 2006. Activitatea principală este Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2.080 lei (-58% față de 2024) și un profit net de 9 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 28.454 lei |
| 2017 | 23.821 lei |
| 2018 | 16.374 lei |
| 2019 | 22.606 lei |
| 2020 | 10.096 lei |
| 2021 | 12.293 lei |
| 2022 | 29.792 lei |
| 2023 | 8.310 lei |
| 2024 | 4.923 lei |
| 2025 | 2.080 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.080 | 4.923 | 8.310 | 29.792 | 12.293 | 10.096 | 22.606 | 16.374 | 23.821 | 28.454 |
| Profit net | 9 | 1.154 | 1.525 | 5.261 | 25.281 | 14.861 | 217 | -126 | 201 | -32.093 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - |
| Active circulante | 1.249 | 1.206 | 1.630 | 2.732 | 6.008 | 8.419 | 15.751 | 18.111 | 20.452 | 26.783 |
| Stocuri | - | - | 132 | 1.744 | 3.679 | 7.728 | 12.916 | 17.124 | 19.081 | 25.491 |
| Creanțe | 801 | 796 | 797 | 607 | 937 | 636 | 769 | 881 | 691 | 1.225 |
| Datorii | 240.820 | 240.787 | 242.365 | 244.992 | 253.529 | 281.219 | 303.412 | 305.991 | 308.206 | 314.738 |
| Capitaluri proprii | -239.571 | -239.581 | -240.735 | -242.260 | -247.521 | -272.800 | -287.661 | -287.880 | -287.754 | -287.955 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 0,5% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
19.281% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. LB VEST SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a LB VEST SRL în 2025 a fost de 2.080 lei, în scădere cu 58% față de 2024.
În 2025, LB VEST SRL a înregistrat un profit net de 9 lei.
Activitatea principală a LB VEST SRL este Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).
LB VEST SRL are sediul social la adresa Sat Sanovita, Comuna Ghizela, Jud. Timiș.
Da. LB VEST SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. LB VEST SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].