LB FLOREA SRL
Cal. Timişoarei Nr. 24, Sat Giarmata Com. Giarmata, Jud. Timiş
CAEN 4755: Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
- CUI
- 54175702
- Înființată
- 5 martie 2026
- Vechime
- 7 luni
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- INREGISTRAT
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.03.2026
Rezumat
Pe scurt
LB FLOREA SRL (CUI 54175702) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Giarmata, județul Timiș, înființată în 2026. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN 4755).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 54175702
- Cod CAEN principal
- 4755 - Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
- Data înființării
- 5 martie 2026
- Vechime
- 7 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Cal. Timişoarei Nr. 24, Sat Giarmata Com. Giarmata, Jud. Timiş
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (0)
- -
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2026
Înființarea firmei
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre LB FLOREA SRL
Este LB FLOREA SRL activă?
Da. LB FLOREA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Ce activitate are LB FLOREA SRL?
Activitatea principală a LB FLOREA SRL este Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN 4755).
Unde are sediul LB FLOREA SRL?
LB FLOREA SRL are sediul social la adresa Cal. Timișoarei Nr. 24, Sat Giarmata Com. Giarmata, Jud. Timiș.
LB FLOREA SRL este plătitoare de TVA?
Nu. LB FLOREA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
LB FLOREA SRL are datorii la ANAF?
Nu. LB FLOREA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre LB FLOREA SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].