RadiatăSRL

LB CONFORT TEMPOCONSTRUCT SRL

Str. Mărgeanului Nr. 22, Bl. M.35, Sc. 2, Et. 1, Ap. 45, Sector 5 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 51047

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
25336708
Reg. Com.
J40/3923/2009
Înființată
24 martie 2009
Vechime
17 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2016
3 mii lei
Profit net 2016
-15 mii lei
Angajați 2016
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 13.12.2017

Rezumat

Pe scurt

LB CONFORT TEMPOCONSTRUCT SRL (CUI 25336708) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 5), înființată în 2009 și radiată în 2017. Activitatea principală era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Ultimul bilanț, din 2016, arată o cifră de afaceri de 2.500 lei (-89% față de 2015) și o pierdere netă de 15.328 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
25336708
Nr. Reg. Com.
J40/3923/2009
EUID
ROONRC.J40/3923/2009
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
24 martie 2009
Vechime
17 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mărgeanului Nr. 22, Bl. M.35, Sc. 2, Et. 1, Ap. 45, Sector 5 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 51047

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BUZ••• LU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2010 - 2016, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2016

-88,5% față de 2015

2.500 RON

2015: 21.763 RON

010k20k30k40k2010201120122013201420152016Anul 2010: 35.136 RONAnul 2011: 19.950 RONAnul 2012: 5.567 RONAnul 2013: 511 RONAnul 2014: 15.819 RONAnul 2015: 21.763 RONAnul 2016: 2.500 RON

Profit net 2016

-1532900,0% față de 2015

-15.328 RON

2015: 1 RON

-30k-20k-10k010k2010201120122013201420152016Anul 2010: -1.334 RONAnul 2011: 2.574 RONAnul 2012: -22.779 RONAnul 2013: -1.695 RONAnul 2014: -8.431 RONAnul 2015: 1 RONAnul 2016: -15.328 RON

Evoluție pe ani

  • 2016

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    22 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    511 lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    -
  • 2011

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2010

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2016

Marjă netăSlab
-613%Față de anul anterior: în scădere
20122013201420152016

Firma a pierdut 613,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,24Față de anul anterior: în scădere
20122013201420152016

Activele circulante acoperă doar 24% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
418%Față de anul anterior: în creștere
20122013201420152016

418% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2018

    Stări încheiate la ONRC

    Lichidare; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  2. 2017

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. Radierea din Registrul Comerțului

  4. Stare nouă la ONRC: Lichidare

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2011

    Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2009 - 2010)
  1. 2010

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2009

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/3923/2009.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LB CONFORT TEMPOCONSTRUCT SRL

Este LB CONFORT TEMPOCONSTRUCT SRL activă?

Nu. LB CONFORT TEMPOCONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2017.

Care este cifra de afaceri a LB CONFORT TEMPOCONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a LB CONFORT TEMPOCONSTRUCT SRL în 2016 a fost de 2.500 lei, în scădere cu 89% față de 2015.

Ce profit a avut LB CONFORT TEMPOCONSTRUCT SRL în 2016?

În 2016, LB CONFORT TEMPOCONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 15.328 lei.

Câți angajați avea LB CONFORT TEMPOCONSTRUCT SRL?

Conform bilanțului pe 2016, LB CONFORT TEMPOCONSTRUCT SRL a avut în medie 1 angajat.

Ce activitate avea LB CONFORT TEMPOCONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a LB CONFORT TEMPOCONSTRUCT SRL era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde avea sediul LB CONFORT TEMPOCONSTRUCT SRL?

LB CONFORT TEMPOCONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa Str. Mărgeanului Nr. 22, Bl. M.35, Sc. 2, Et. 1, Ap. 45, Sector 5 Mun. București, Jud. București, 51047.

LB CONFORT TEMPOCONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. LB CONFORT TEMPOCONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LB CONFORT TEMPOCONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].