Marjă netă
SlabFirma a pierdut 564,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LAURA ENVIRSSM SRL (CUI 28452588) este o societate cu răspundere limitată din satul Florești, Comuna Florești, județul Cluj, înființată în 2011. Activitatea principală este Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7490). Firma este în curs de dizolvare.
În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 1.440 lei și o pierdere netă de 8.124 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2015 | 6.574 lei |
| 2016 | 7.095 lei |
| 2017 | 6.290 lei |
| 2018 | 5.360 lei |
| 2019 | 9.216 lei |
| 2020 | 2.804 lei |
| 2021 | 6.856 lei |
| 2022 | - |
| 2023 | - |
| 2024 | 1.440 lei |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.440 | - | - | 6.856 | 2.804 | 9.216 | 5.360 | 6.290 | 7.095 | 6.574 |
| Profit net | -8.124 | 0 | 0 | 4.367 | 1.633 | 7.725 | 3.522 | 967 | -1.391 | 1 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | 3.129 | 6.262 |
| Active circulante | - | 9.635 | 9.635 | 9.841 | 5.905 | 2.630 | - | 38 | 1.118 | 6.982 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 2.200 |
| Datorii | 0 | 0 | 0 | 206 | 636 | 933 | 6.028 | 9.587 | 14.763 | 22.368 |
| Capitaluri proprii | 0 | 9.635 | 9.635 | 9.635 | 5.269 | 1.697 | -6.028 | -9.549 | -10.516 | -9.124 |
Firma a pierdut 564,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
Nu se poate calcula: bilanțul nu conține active.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. LAURA ENVIRSSM SRL este în curs de dizolvare.
Cifra de afaceri a LAURA ENVIRSSM SRL în 2024 a fost de 1.440 lei.
În 2024, LAURA ENVIRSSM SRL a înregistrat o pierdere netă de 8.124 lei.
Activitatea principală a LAURA ENVIRSSM SRL este Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7490).
LAURA ENVIRSSM SRL are sediul social la adresa ȘESUL DE SUS Nr. 26, Sc. II, Et. M+S, Ap. 16, Sat Florești, Comuna Florești, Jud. Cluj, 407280.
Nu. LAURA ENVIRSSM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. LAURA ENVIRSSM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].