Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LAURA CONSULT CONSTRUCT S.R.L. (CUI 30451690) este o societate cu răspundere limitată activă din Vulcan, județul Hunedoara, înființată în 2012. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN 4634).
În 2021 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 2.496 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2012 | 32.374 lei |
| 2013 | 93.440 lei |
| 2014 | 127.495 lei |
| 2015 | 114.072 lei |
| 2016 | 210.389 lei |
| 2017 | 219.414 lei |
| 2018 | 195.722 lei |
| 2019 | 262.459 lei |
| 2020 | 99.619 lei |
| 2021 | - |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | - | 99.619 | 262.459 | 195.722 | 219.414 | 210.389 | 114.072 | 127.495 | 93.440 | 32.374 |
| Profit net | -2.496 | 24.500 | -31.455 | -613.378 | 21.221 | 57.568 | 1 | 6.967 | 1.725 | 792 |
| Număr mediu de angajați | - | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | - | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | - | 503 | 681 | 858 | 136.794 | 54.648 | 77.726 | 1.568 | 1.746 | 1.923 |
| Active circulante | 212.185 | 229.208 | 230.882 | 253.200 | 231.884 | 148.928 | 101.851 | 65.074 | 57.832 | 15.979 |
| Stocuri | 1.313 | 1.413 | 21.104 | 95.500 | 83.764 | 92.605 | 84.174 | 51.158 | 42.226 | 15.132 |
| Creanțe | 50.390 | 50.390 | 168.605 | 152.407 | 136.370 | 51.301 | 13.845 | 6.625 | 10.000 | - |
| Datorii | 724.724 | 739.754 | 766.116 | 757.155 | 258.398 | 114.517 | 148.086 | 56.959 | 56.861 | 17.943 |
| Capitaluri proprii | -512.539 | -510.043 | -534.553 | -503.097 | 110.280 | 89.059 | 31.491 | 9.683 | 2.717 | 992 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 29% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
342% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. LAURA CONSULT CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
În 2021, LAURA CONSULT CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 2.496 lei.
Activitatea principală a LAURA CONSULT CONSTRUCT S.R.L. este Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN 4634).
LAURA CONSULT CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa PARCUL OCTOGON Nr. 3, Bl. O, Sc. 1, Et. P, Ap. 1, Municipiul Vulcan, Jud. Hunedoara, 336200.
Nu. LAURA CONSULT CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. LAURA CONSULT CONSTRUCT S.R.L. figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].