Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LAUR CONF METAL CONSTRUCT SRL (CUI 30169606) este o societate cu răspundere limitată activă din Călărași, înființată în 2012. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 73.084 lei și un profit net de 2.138 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2012 | 26.915 lei |
| 2013 | 24.737 lei |
| 2014 | 18.280 lei |
| 2015 | 52.880 lei |
| 2016 | 9.500 lei |
| 2017 | 13.336 lei |
| 2018 | 17.345 lei |
| 2019 | 36.792 lei |
| 2025 | 73.084 lei |
| Indicator | 2025 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 73.084 | 36.792 | 17.345 | 13.336 | 9.500 | 52.880 | 18.280 | 24.737 | 26.915 |
| Profit net | 2.138 | -35.277 | -51.699 | -44.252 | -19.420 | - | -9.333 | -18.044 | -15.416 |
| Număr mediu de angajați | - | 1 | 1 | 2 | 1 | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 10.676 | 3.138 | 5.045 | 11.535 | 18.025 | 26.362 | 15.646 | 20.635 | 12.506 |
| Active circulante | 137.888 | 163.509 | 175.352 | 159.265 | 107.296 | 55.004 | 29.660 | 36.543 | 20.634 |
| Stocuri | 70.000 | 123.029 | 131.880 | 120.331 | 76.808 | 33.210 | 14.601 | 16.828 | 9.424 |
| Creanțe | 29.687 | 40.237 | 43.276 | 38.667 | 30.007 | 21.496 | 14.040 | 13.994 | 6.380 |
| Datorii | 414.403 | 380.871 | 359.344 | 298.049 | 208.318 | 145.408 | 87.899 | 90.724 | 48.500 |
| Capitaluri proprii | -265.839 | -214.224 | -178.947 | -127.249 | -82.997 | -63.577 | -42.593 | -33.260 | -15.216 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 33% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
279% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. LAUR CONF METAL CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a LAUR CONF METAL CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 73.084 lei.
În 2025, LAUR CONF METAL CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 2.138 lei.
Activitatea principală a LAUR CONF METAL CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
LAUR CONF METAL CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa DUMBRAVEI Nr. 171, Municipiul Călărași, Jud. Călărași, 910162.
Da. LAUR CONF METAL CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. LAUR CONF METAL CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].