Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 17,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LAUR BEST ASIG SRL (CUI 37838104) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Izvor, Comuna Simnicu de Sus, județul Dolj, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN 6622).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 82.569 lei (+30% față de 2024) și un profit net de 14.435 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 24.506 lei |
| 2018 | 74.560 lei |
| 2019 | 132.638 lei |
| 2020 | 77.363 lei |
| 2021 | 90.639 lei |
| 2022 | 103.462 lei |
| 2023 | 68.566 lei |
| 2024 | 63.357 lei |
| 2025 | 82.569 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 82.569 | 63.357 | 68.566 | 103.462 | 90.639 | 77.363 | 132.638 | 74.560 | 24.506 |
| Profit net | 14.435 | 23.911 | 27.218 | 47.554 | 32.057 | -15.307 | 75.574 | 47.081 | 10.025 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 83.334 | 42.949 | 34.274 | 37.659 | 10.934 | 12.584 | 6.895 | - | 122 |
| Active circulante | 39.434 | 33.882 | 13.710 | 8.966 | 76.044 | 70.376 | 116.738 | 50.290 | 10.694 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | - | - | - | - | 301 | - | - | - | - |
| Datorii | 56.041 | 24.540 | 20.526 | -1.169 | 30.587 | 386 | 753 | 2.984 | 591 |
| Capitaluri proprii | 66.727 | 52.291 | 27.458 | 47.794 | 56.391 | 82.574 | 122.880 | 47.306 | 10.225 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 17,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 70% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
46% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. LAUR BEST ASIG SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a LAUR BEST ASIG SRL în 2025 a fost de 82.569 lei, în creștere cu 30% față de 2024.
În 2025, LAUR BEST ASIG SRL a înregistrat un profit net de 14.435 lei.
Activitatea principală a LAUR BEST ASIG SRL este Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN 6622).
LAUR BEST ASIG SRL are sediul social la adresa MIHAI VITEAZU Nr. 17, Sat Izvor, Comuna Simnicu de Sus, Jud. Dolj, 207558.
Nu. LAUR BEST ASIG SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. LAUR BEST ASIG SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].