ActivăSRL

LASER MILAN PRODCOM S.R.L.

Str. Mureşenilor Nr. 22, Ap. 3A-4A, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500030

CAEN 3212: Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase

CUI
40500943
Reg. Com.
J08/305/2019
Înființată
25 ianuarie 2019
Vechime
7 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
143 mii lei
Profit net 2025
19 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 25.01.2019

Rezumat

Pe scurt

LASER MILAN PRODCOM S.R.L. (CUI 40500943) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2019. Activitatea principală este Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase (CAEN 3212).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 143.257 lei (-2,5% față de 2024) și un profit net de 18.701 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
40500943
Nr. Reg. Com.
J08/305/2019
EUID
ROONRC.J8/305/2019
Cod CAEN principal
3212 - Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase
Data înființării
25 ianuarie 2019
Vechime
7 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mureşenilor Nr. 22, Ap. 3A-4A, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500030

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CĂRĂMID••• PE••• SO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-2,5% față de 2024

143.257 RON

2024: 146.856 RON

0100k200k300k2019202020212022202320242025Anul 2019: 74.984 RONAnul 2020: 110.515 RONAnul 2021: 298.029 RONAnul 2022: 183.798 RONAnul 2023: 292.170 RONAnul 2024: 146.856 RONAnul 2025: 143.257 RON

Profit net 2025

+157,0% față de 2024

18.701 RON

2024: -32.818 RON

-50k050k100k150k2019202020212022202320242025Anul 2019: -14.676 RONAnul 2020: 36.816 RONAnul 2021: 111.581 RONAnul 2022: 4.833 RONAnul 2023: 54.473 RONAnul 2024: -32.818 RONAnul 2025: 18.701 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    143 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    147 mii lei
    Profit net
    -33 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    292 mii lei
    Profit net
    54 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    184 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    298 mii lei
    Profit net
    112 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    111 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    75 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
13%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 13,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,20Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,20 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
46%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

46% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/305/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LASER MILAN PRODCOM S.R.L.

Este LASER MILAN PRODCOM S.R.L. activă?

Da. LASER MILAN PRODCOM S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LASER MILAN PRODCOM S.R.L.?

Cifra de afaceri a LASER MILAN PRODCOM S.R.L. în 2025 a fost de 143.257 lei, în scădere cu 2,5% față de 2024.

Ce profit a avut LASER MILAN PRODCOM S.R.L. în 2025?

În 2025, LASER MILAN PRODCOM S.R.L. a înregistrat un profit net de 18.701 lei.

Ce activitate are LASER MILAN PRODCOM S.R.L.?

Activitatea principală a LASER MILAN PRODCOM S.R.L. este Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase (CAEN 3212).

Unde are sediul LASER MILAN PRODCOM S.R.L.?

LASER MILAN PRODCOM S.R.L. are sediul social la adresa Str. Mureșenilor Nr. 22, Ap. 3A-4A, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500030.

LASER MILAN PRODCOM S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. LASER MILAN PRODCOM S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

LASER MILAN PRODCOM S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. LASER MILAN PRODCOM S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LASER MILAN PRODCOM S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].