ActivăSRL

LARIMAR S.R.L.

Com. SCARISOARA, Sat Plăviceni Com. Scărişoara, Jud. Olt, 237396

CAEN 5630: Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CUI
5474790
Reg. Com.
J28/242/1994
Înființată
28 martie 1994
Vechime
32 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
43 mii lei
Profit net 2025
1 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.04.1994

Rezumat

Pe scurt

LARIMAR S.R.L. (CUI 5474790) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Plăviceni, comuna Scărișoara, județul Olt, înființată în 1994. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 42.593 lei (-11% față de 2024) și un profit net de 1.365 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
5474790
Nr. Reg. Com.
J28/242/1994
EUID
ROONRC.J28/242/1994
Cod CAEN principal
5630 - Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Data înființării
28 martie 1994
Vechime
32 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Com. SCARISOARA, Sat Plăviceni Com. Scărişoara, Jud. Olt, 237396

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • M••• N•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-10,7% față de 2024

42.593 RON

2024: 47.723 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 33.537 RONAnul 2017: 33.677 RONAnul 2018: 34.189 RONAnul 2019: 33.356 RONAnul 2020: 68.542 RONAnul 2021: 38.131 RONAnul 2022: 42.628 RONAnul 2023: 38.598 RONAnul 2024: 47.723 RONAnul 2025: 42.593 RON

Profit net 2025

-69,5% față de 2024

1.365 RON

2024: 4.476 RON

010k20k30k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.842 RONAnul 2017: 1.386 RONAnul 2018: 3.655 RONAnul 2019: 3.237 RONAnul 2020: 34.435 RONAnul 2021: 3.733 RONAnul 2022: 2.580 RONAnul 2023: 281 RONAnul 2024: 4.476 RONAnul 2025: 1.365 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    39 mii lei
    Profit net
    281 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    69 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    33 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
3,2%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
33,98Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 33,98 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
2,9%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

2,9% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 1994

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Olt cu nr. J28/242/1994, sub denumirea LARIMAR SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LARIMAR S.R.L.

Este LARIMAR S.R.L. activă?

Da. LARIMAR S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LARIMAR S.R.L.?

Cifra de afaceri a LARIMAR S.R.L. în 2025 a fost de 42.593 lei, în scădere cu 11% față de 2024.

Ce profit a avut LARIMAR S.R.L. în 2025?

În 2025, LARIMAR S.R.L. a înregistrat un profit net de 1.365 lei.

Ce activitate are LARIMAR S.R.L.?

Activitatea principală a LARIMAR S.R.L. este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

Unde are sediul LARIMAR S.R.L.?

LARIMAR S.R.L. are sediul social la adresa Com. SCARISOARA, Sat Plăviceni Com. Scărișoara, Jud. Olt, 237396.

LARIMAR S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. LARIMAR S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

LARIMAR S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. LARIMAR S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LARIMAR S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].