InsolvențăSRL

LARI-DAN S.R.L.

Str. PETRU RARES Nr. 117 A, Sat Vama Com. Vama, Jud. Suceava, 727590

CAEN 1610: Tăierea și rindeluirea lemnului

CUI
22773325
Reg. Com.
J33/1744/2007
Înființată
19 noiembrie 2007
Vechime
18 ani, 10 luni
Profit net 2025
-42 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • reorganizare judiciară
  • este sub incidența Legii nr. 85/2014

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 19.11.2007

Rezumat

Pe scurt

LARI-DAN S.R.L. (CUI 22773325) este o societate cu răspundere limitată din comuna Vama, județul Suceava, înființată în 2007. Activitatea principală este Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN 1610). Firma se află în procedura insolvenței.

În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 42.099 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22773325
Nr. Reg. Com.
J33/1744/2007
EUID
ROONRC.J33/1744/2007
Cod CAEN principal
1610 - Tăierea și rindeluirea lemnului
Data înființării
19 noiembrie 2007
Vechime
18 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. PETRU RARES Nr. 117 A, Sat Vama Com. Vama, Jud. Suceava, 727590

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • B••• CICER••• DUMI•••
  • C••• •• INSOLVE••• BUCOV••• IP•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

2024: 119.332 RON

0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 241.299 RONAnul 2017: 486.657 RONAnul 2018: 507.995 RONAnul 2019: 670.233 RONAnul 2020: 962.023 RONAnul 2021: 394.870 RONAnul 2022: 547.580 RONAnul 2023: 440.970 RONAnul 2024: 119.332 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

+47,8% față de 2024

-42.099 RON

2024: -80.641 RON

-100k-50k050k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 6.879 RONAnul 2017: 38.841 RONAnul 2018: -18.937 RONAnul 2019: 1.775 RONAnul 2020: 2.911 RONAnul 2021: 652 RONAnul 2022: 5.177 RONAnul 2023: 351 RONAnul 2024: -80.641 RONAnul 2025: -42.099 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -42 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    119 mii lei
    Profit net
    -81 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    441 mii lei
    Profit net
    351 lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    548 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    5
  • 2021

    Cifra de afaceri
    395 mii lei
    Profit net
    652 lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    962 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    670 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    508 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    487 mii lei
    Profit net
    39 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    241 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—
2021202220232024

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,02Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 1,5% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
861%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

861% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare nouă la ONRC: Reorganizare judiciară

  2. 2025

    Stare nouă la ONRC: Este sub incidența Legii nr. 85/2014

  3. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2017

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/1744/2007, sub denumirea LARI-DAN SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LARI-DAN S.R.L.

Este LARI-DAN S.R.L. activă?

LARI-DAN S.R.L. se află în procedura insolvenței.

Ce profit a avut LARI-DAN S.R.L. în 2025?

În 2025, LARI-DAN S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 42.099 lei.

Ce activitate are LARI-DAN S.R.L.?

Activitatea principală a LARI-DAN S.R.L. este Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN 1610).

Unde are sediul LARI-DAN S.R.L.?

LARI-DAN S.R.L. are sediul social la adresa Str. PETRU RARES Nr. 117 A, Sat Vama Com. Vama, Jud. Suceava, 727590.

LARI-DAN S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. LARI-DAN S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

LARI-DAN S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. LARI-DAN S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LARI-DAN S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].