Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LAMMAR IMPEX SRL (CUI 6856127) este o societate cu răspundere limitată din Iași, înființată în 1994. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711). Firma este în lichidare.
În 2015 a raportat o cifră de afaceri de 25.283 lei (+96% față de 2014), fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2008 | 146.654 lei |
| 2009 | 74.439 lei |
| 2010 | 21.929 lei |
| 2011 | 17.568 lei |
| 2012 | 11.726 lei |
| 2013 | 9.288 lei |
| 2014 | 12.882 lei |
| 2015 | 25.283 lei |
| Indicator | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 25.283 | 12.882 | 9.288 | 11.726 | 17.568 | 21.929 | 74.439 | 146.654 |
| Profit net | 0 | -10.138 | -20.795 | -15.174 | -21.895 | -33.918 | -47.982 | -41.678 |
| Număr mediu de angajați | - | 0 | 2 | 2 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Active imobilizate | 12.598 | 12.598 | 12.598 | 12.598 | 24.053 | 24.053 | 23.788 | 41.798 |
| Active circulante | 87.024 | 67.178 | 20.135 | 14.313 | 15.458 | 16.698 | 26.147 | 55.140 |
| Stocuri | 73.282 | 57.390 | 19.364 | 12.384 | 12.560 | 11.728 | 22.135 | 33.380 |
| Creanțe | 13.570 | 8.583 | 620 | 783 | 2.425 | - | 3.000 | 6.021 |
| Datorii | 147.506 | 113.424 | 252.242 | 223.591 | 206.681 | 197.068 | 163.356 | 159.564 |
| Capitaluri proprii | -47.884 | -33.648 | -219.509 | -195.664 | -166.491 | -155.638 | -113.298 | -61.779 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 59% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
148% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. LAMMAR IMPEX SRL este în lichidare.
Cifra de afaceri a LAMMAR IMPEX SRL în 2015 a fost de 25.283 lei, în creștere cu 96% față de 2014.
În 2015, LAMMAR IMPEX SRL a încheiat anul fără profit și fără pierdere.
Activitatea principală a LAMMAR IMPEX SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
LAMMAR IMPEX SRL are sediul social la adresa Str. PLAIESILOR Nr. 17, Bl. L2, Sc. B, Et. 3, Ap. 1, Municipiul Iași, Jud. Iași.
Nu. LAMMAR IMPEX SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. LAMMAR IMPEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].