Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 32,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LAMBERIA72 COM SRL (CUI 28481761) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Ciumani, Comuna Ciumani, județul Harghita, înființată în 2011. Activitatea principală este Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN 4332).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 341.529 lei (+17% față de 2024) și un profit net de 111.857 lei, cu 2 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 0 lei |
| 2017 | 130.577 lei |
| 2018 | 179.739 lei |
| 2019 | 198.134 lei |
| 2020 | 54.599 lei |
| 2021 | 51.220 lei |
| 2022 | 244.471 lei |
| 2023 | 291.679 lei |
| 2024 | 292.028 lei |
| 2025 | 341.529 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 341.529 | 292.028 | 291.679 | 244.471 | 51.220 | 54.599 | 198.134 | 179.739 | 130.577 | 0 |
| Profit net | 111.857 | 69.061 | 130.922 | 155.306 | 10.045 | -10.269 | 62.759 | 48.259 | 55.222 | 0 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 1 | - | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
| Active imobilizate | 58.544 | 58.544 | 7.896 | 7.896 | 7.896 | 7.896 | 7.896 | 8.011 | 8.011 | 8.011 |
| Active circulante | 125.638 | 420.567 | 401.553 | 280.360 | 134.155 | 123.598 | 160.696 | 120.237 | 72.201 | 13.640 |
| Stocuri | 0 | 2.985 | 21.094 | 21.095 | 21.095 | 21.095 | 21.095 | 15.112 | 13.632 | - |
| Creanțe | 0 | 1.201 | 1.201 | 1.201 | 1.201 | 1.101 | 1.101 | 901 | 901 | 457 |
| Datorii | 54.653 | 16.995 | 5.595 | 4.524 | 3.580 | 3.068 | 3.897 | 2.311 | 2.534 | 0 |
| Capitaluri proprii | 129.529 | 462.116 | 403.854 | 283.732 | 138.471 | 128.426 | 164.695 | 125.937 | 77.678 | 21.651 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 32,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,30 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
30% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. LAMBERIA72 COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a LAMBERIA72 COM SRL în 2025 a fost de 341.529 lei, în creștere cu 17% față de 2024.
În 2025, LAMBERIA72 COM SRL a înregistrat un profit net de 111.857 lei.
Activitatea principală a LAMBERIA72 COM SRL este Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN 4332).
LAMBERIA72 COM SRL are sediul social la adresa Sat Ciumani, Comuna Ciumani, Jud. Harghita.
Nu. LAMBERIA72 COM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. LAMBERIA72 COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].