ActivăSRL

LADYS CUTURE DESIGN SRL

Str. Rozelor Nr. 75, Sat Gologanu Com. Gologanu, Jud. Vrancea, 627206

CAEN 1413: Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

CUI
37589380
Reg. Com.
J39/402/2017
Înființată
17 mai 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
106 mii lei
Profit net 2025
-349 lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.05.2017

Rezumat

Pe scurt

LADYS CUTURE DESIGN SRL (CUI 37589380) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Gologanu, județul Vrancea, înființată în 2017. Activitatea principală este Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN 1413).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 105.650 lei (+15% față de 2024) și o pierdere netă de 349 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37589380
Nr. Reg. Com.
J39/402/2017
EUID
ROONRC.J39/402/2017
Cod CAEN principal
1413 - Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Data înființării
17 mai 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Rozelor Nr. 75, Sat Gologanu Com. Gologanu, Jud. Vrancea, 627206

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DRAGO••• COS••• GABR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+15,2% față de 2024

105.650 RON

2024: 91.700 RON

050k100k150k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 23.260 RONAnul 2019: 33.421 RONAnul 2020: 13.780 RONAnul 2021: 42.490 RONAnul 2022: 61.476 RONAnul 2023: 78.670 RONAnul 2024: 91.700 RONAnul 2025: 105.650 RON

Profit net 2025

-147,7% față de 2024

-349 RON

2024: 732 RON

-10k010k20k30k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 21.164 RONAnul 2019: 25.447 RONAnul 2020: 12.419 RONAnul 2021: 28.698 RONAnul 2022: -8.162 RONAnul 2023: -2.809 RONAnul 2024: 732 RONAnul 2025: -349 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    106 mii lei
    Profit net
    -349 lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    92 mii lei
    Profit net
    732 lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    79 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    33 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-0,3%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 0,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
15,63Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 15,63 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
6,4%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

6,4% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vrancea cu nr. J39/402/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LADYS CUTURE DESIGN SRL

Este LADYS CUTURE DESIGN SRL activă?

Da. LADYS CUTURE DESIGN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LADYS CUTURE DESIGN SRL?

Cifra de afaceri a LADYS CUTURE DESIGN SRL în 2025 a fost de 105.650 lei, în creștere cu 15% față de 2024.

Ce profit a avut LADYS CUTURE DESIGN SRL în 2025?

În 2025, LADYS CUTURE DESIGN SRL a înregistrat o pierdere netă de 349 lei.

Ce activitate are LADYS CUTURE DESIGN SRL?

Activitatea principală a LADYS CUTURE DESIGN SRL este Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN 1413).

Unde are sediul LADYS CUTURE DESIGN SRL?

LADYS CUTURE DESIGN SRL are sediul social la adresa Str. Rozelor Nr. 75, Sat Gologanu Com. Gologanu, Jud. Vrancea, 627206.

LADYS CUTURE DESIGN SRL este plătitoare de TVA?

Nu. LADYS CUTURE DESIGN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

LADYS CUTURE DESIGN SRL are datorii la ANAF?

Nu. LADYS CUTURE DESIGN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LADYS CUTURE DESIGN SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].