LABRECCIA SRL Funcțiune SRL

Înființată 16.06.2017
SOMEŞ Nr. 3-5, Ap. 1, Sat Chişoda, Comuna Giroc, Jud. Timiş, 307221 4791, Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Prezentare

Pe scurt

LABRECCIA SRL (CUI 37782836) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Chișoda, Comuna Giroc, județul Timiș, înființată în 2017. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 271.283 lei (-3,6% față de 2024) și un profit net de 21.868 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
271,3 miilei
−3,6%, față de 2024
Profit net 2025
21,9 miilei
+38,8%, față de 2024
Angajați 2025
-
Marjă netă
8,1%
Capital social
200lei
Vechime
9ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2017-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
20176.646 lei
2019149.223 lei
2020240.500 lei
2021256.652 lei
2022254.479 lei
2023218.766 lei
2024281.427 lei
2025271.283 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20252024202320222021202020192017
Cifra de afaceri271.283281.427218.766254.479256.652240.500149.2236.646
Profit net21.86815.7591.19218.246-7.6826.73814.155-1.907
Număr mediu de angajați--------
Active imobilizate45.57365.5842.8893.1903.3933.8841.01951
Active circulante73.16858.34286.33638.55920.97439.64428.2191.644
Stocuri30.13216.39831.82026.05214.50012.44314.5391.090
Creanțe26.00828.18534.6712399772.3573.980-
Datorii85.59759.03319.0958.4329.29620.77513.5613.402
Capitaluri proprii33.14464.89370.13033.31715.07122.75315.815-1.707
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
8,1% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,1 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,85 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante acoperă doar 85% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

De urmărit
72% Față de anul anterior: în creștere

72% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 16.06.2017

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
37782836
Nr. Reg. Com.
J2017002482358
EUID
ROONRC.J2017002482358
Cod CAEN principal
4791, Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Data înființării
16 iunie 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
SOMEŞ Nr. 3-5, Ap. 1, Sat Chişoda, Comuna Giroc, Jud. Timiş, 307221
Domiciliu fiscal
Str. Someş Nr. 3-5, Sat Chişoda Com. Giroc, Jud. Timiş, 307221

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

2
  • FO••• AL••• MARI•••Administrator, România
  • FO••• CLAU•••Administrator, Italia
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2024
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2017
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/2482/2017. ONRC

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre LABRECCIA SRL

Este LABRECCIA SRL activă?

Da. LABRECCIA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LABRECCIA SRL?

Cifra de afaceri a LABRECCIA SRL în 2025 a fost de 271.283 lei, în scădere cu 3,6% față de 2024.

Ce profit a avut LABRECCIA SRL în 2025?

În 2025, LABRECCIA SRL a înregistrat un profit net de 21.868 lei.

Ce activitate are LABRECCIA SRL?

Activitatea principală a LABRECCIA SRL este Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).

Unde are sediul LABRECCIA SRL?

LABRECCIA SRL are sediul social la adresa SOMEȘ Nr. 3-5, Ap. 1, Sat Chișoda, Comuna Giroc, Jud. Timiș, 307221.

LABRECCIA SRL este plătitoare de TVA?

Nu. LABRECCIA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

LABRECCIA SRL are datorii la ANAF?

Nu. LABRECCIA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LABRECCIA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].