ActivăSRL

LABORATORUL DE STICLE KRAFT S.R.L.

Str. Petru Poni Nr. 7, Sc. D, Ap. 2, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 11077

CAEN 9512: Repararea echipamentelor de comunicații

CUI
40940561
Reg. Com.
J40/4773/2019
Înființată
9 aprilie 2019
Vechime
7 ani, 6 luni
Profit net 2024
-24 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 09.04.2019

Rezumat

Pe scurt

LABORATORUL DE STICLE KRAFT S.R.L. (CUI 40940561) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2019. Activitatea principală este Repararea echipamentelor de comunicații (CAEN 9512).

În 2024 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 23.640 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
40940561
Nr. Reg. Com.
J40/4773/2019
EUID
ROONRC.J40/4773/2019
Cod CAEN principal
9512 - Repararea echipamentelor de comunicații
Data înființării
9 aprilie 2019
Vechime
7 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Petru Poni Nr. 7, Sc. D, Ap. 2, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 11077

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TRUP••• NICOL••• ALESSAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-

2023: 144.262 RON

0100k200k300k400k201920202021202220232024Anul 2019: 198.570 RONAnul 2020: 290.376 RONAnul 2021: 298.990 RONAnul 2022: 339.166 RONAnul 2023: 144.262 RONAnul 2024: 0 RON

Profit net 2024

-122,8% față de 2023

-23.640 RON

2023: 103.738 RON

-100k0100k200k300k201920202021202220232024Anul 2019: 174.044 RONAnul 2020: 249.388 RONAnul 2021: 233.796 RONAnul 2022: 280.713 RONAnul 2023: 103.738 RONAnul 2024: -23.640 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    144 mii lei
    Profit net
    104 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    339 mii lei
    Profit net
    281 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    299 mii lei
    Profit net
    234 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    290 mii lei
    Profit net
    249 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    199 mii lei
    Profit net
    174 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăIndisponibil
—
2020202120222023

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
15,43Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 15,43 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
6,5%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

6,5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2024

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/4773/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LABORATORUL DE STICLE KRAFT S.R.L.

Este LABORATORUL DE STICLE KRAFT S.R.L. activă?

Da. LABORATORUL DE STICLE KRAFT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut LABORATORUL DE STICLE KRAFT S.R.L. în 2024?

În 2024, LABORATORUL DE STICLE KRAFT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 23.640 lei.

Ce activitate are LABORATORUL DE STICLE KRAFT S.R.L.?

Activitatea principală a LABORATORUL DE STICLE KRAFT S.R.L. este Repararea echipamentelor de comunicații (CAEN 9512).

Unde are sediul LABORATORUL DE STICLE KRAFT S.R.L.?

LABORATORUL DE STICLE KRAFT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Petru Poni Nr. 7, Sc. D, Ap. 2, Sector 1 Mun. București, Jud. București, 11077.

LABORATORUL DE STICLE KRAFT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. LABORATORUL DE STICLE KRAFT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

LABORATORUL DE STICLE KRAFT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. LABORATORUL DE STICLE KRAFT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LABORATORUL DE STICLE KRAFT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].