ActivăSRL

LABORATOR CLIOCERT S.R.L.

Str. Oborului Nr. 960, Sat Mălini Com. Mălini, Jud. Suceava, 727350

CAEN 7120: Activități de testări și analize tehnice

CUI
38161365
Reg. Com.
J33/1541/2017
Înființată
31 august 2017
Vechime
9 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2023
824 mii lei
Profit net 2023
99 mii lei
Angajați 2023
4

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 31.08.2017

Rezumat

Pe scurt

LABORATOR CLIOCERT S.R.L. (CUI 38161365) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Mălini, județul Suceava, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități de testări și analize tehnice (CAEN 7120).

În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 823.716 lei (-6,9% față de 2022) și un profit net de 99.072 lei, cu 4 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
38161365
Nr. Reg. Com.
J33/1541/2017
EUID
ROONRC.J33/1541/2017
Cod CAEN principal
7120 - Activități de testări și analize tehnice
Data înființării
31 august 2017
Vechime
9 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Oborului Nr. 960, Sat Mălini Com. Mălini, Jud. Suceava, 727350

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ALEXINS••• R••• O••• NICOL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2023, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2023

-6,9% față de 2022

823.716 RON

2022: 885.096 RON

0250k500k750k1 mil2017201820192020202120222023Anul 2017: 31.203 RONAnul 2018: 470.619 RONAnul 2019: 491.349 RONAnul 2020: 744.339 RONAnul 2021: 908.779 RONAnul 2022: 885.096 RONAnul 2023: 823.716 RON

Profit net 2023

-51,7% față de 2022

99.072 RON

2022: 204.954 RON

-100k0100k200k300k400k2017201820192020202120222023Anul 2017: -29.889 RONAnul 2018: 173.882 RONAnul 2019: 87.095 RONAnul 2020: 262.648 RONAnul 2021: 312.078 RONAnul 2022: 204.954 RONAnul 2023: 99.072 RON

Evoluție pe ani

  • 2023

    Cifra de afaceri
    824 mii lei
    Profit net
    99 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    885 mii lei
    Profit net
    205 mii lei
    Angajați
    5
  • 2021

    Cifra de afaceri
    909 mii lei
    Profit net
    312 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    744 mii lei
    Profit net
    263 mii lei
    Angajați
    5
  • 2019

    Cifra de afaceri
    491 mii lei
    Profit net
    87 mii lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    471 mii lei
    Profit net
    174 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    -30 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2023

Marjă netăBun
12%Față de anul anterior: în scădere
20192020202120222023

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
23,14Față de anul anterior: în creștere
20192020202120222023

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 23,14 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
4,1%Față de anul anterior: în scădere
20192020202120222023

4,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/1541/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LABORATOR CLIOCERT S.R.L.

Este LABORATOR CLIOCERT S.R.L. activă?

Da. LABORATOR CLIOCERT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LABORATOR CLIOCERT S.R.L.?

Cifra de afaceri a LABORATOR CLIOCERT S.R.L. în 2023 a fost de 823.716 lei, în scădere cu 6,9% față de 2022.

Ce profit a avut LABORATOR CLIOCERT S.R.L. în 2023?

În 2023, LABORATOR CLIOCERT S.R.L. a înregistrat un profit net de 99.072 lei.

Ce activitate are LABORATOR CLIOCERT S.R.L.?

Activitatea principală a LABORATOR CLIOCERT S.R.L. este Activități de testări și analize tehnice (CAEN 7120).

Unde are sediul LABORATOR CLIOCERT S.R.L.?

LABORATOR CLIOCERT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Oborului Nr. 960, Sat Mălini Com. Mălini, Jud. Suceava, 727350.

LABORATOR CLIOCERT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. LABORATOR CLIOCERT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

LABORATOR CLIOCERT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. LABORATOR CLIOCERT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LABORATOR CLIOCERT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].