Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LA STUFĂRIȘ SRL (CUI 18464089) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2006. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 290.704 lei (-24% față de 2024) și un profit net de 29.312 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 169.761 lei |
| 2017 | 176.576 lei |
| 2018 | 190.314 lei |
| 2019 | 214.697 lei |
| 2020 | 187.362 lei |
| 2021 | 168.830 lei |
| 2022 | 255.778 lei |
| 2023 | 530.330 lei |
| 2024 | 384.583 lei |
| 2025 | 290.704 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 290.704 | 384.583 | 530.330 | 255.778 | 168.830 | 187.362 | 214.697 | 190.314 | 176.576 | 169.761 |
| Profit net | 29.312 | 62.070 | 202.740 | 30.601 | 12.759 | 51.870 | 33.633 | 35.387 | 33.035 | 25.879 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 193 | 193 | 193 | 193 | 193 | 193 | 193 | 193 | 193 | 193 |
| Active circulante | 29.941 | 64.397 | 15.215 | 9.014 | 5.097 | 29.995 | 25.321 | 20.221 | 14.509 | 14.482 |
| Stocuri | 11.340 | 8.318 | 2.961 | 4.227 | 1.333 | 6.888 | 9.764 | 5.451 | 2.282 | 5.867 |
| Creanțe | 1.158 | 22.813 | 3.607 | 1.158 | 3.059 | 10.871 | 10.871 | 10.871 | 0 | 3.361 |
| Datorii | 17.655 | 81.424 | 29.312 | 225.851 | 267.535 | 305.192 | 352.388 | 380.921 | 410.597 | 443.604 |
| Capitaluri proprii | -2.521 | -31.834 | -28.904 | -231.644 | -262.245 | -275.004 | -326.874 | -360.507 | -395.895 | -428.929 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,70 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
59% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. LA STUFĂRIȘ SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a LA STUFĂRIȘ SRL în 2025 a fost de 290.704 lei, în scădere cu 24% față de 2024.
În 2025, LA STUFĂRIȘ SRL a înregistrat un profit net de 29.312 lei.
Activitatea principală a LA STUFĂRIȘ SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
LA STUFĂRIȘ SRL are sediul social la adresa Calea BOGDANESTILOR Nr. 140, Ap. CAM 2, Municipiul Timișoara, Jud. Timiș.
Da. LA STUFĂRIȘ SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. LA STUFĂRIȘ SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].