ActivăSRL

LA NOI LA MUNTE S.R.L.

Sat Mătişeşti Com. Horea, Jud. Alba, 517348

CAEN 5520: Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

CUI
42913989
Reg. Com.
J2020000795010
Înființată
13 august 2020
Vechime
6 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
994 mii lei
Profit net 2025
250 mii lei
Angajați 2025
6

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 13.08.2020

Rezumat

Pe scurt

LA NOI LA MUNTE S.R.L. (CUI 42913989) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Mătișești, comuna Horea, județul Alba, înființată în 2020. Activitatea principală este Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN 5520).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 994.380 lei (-15% față de 2024) și un profit net de 250.182 lei, cu 6 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
42913989
Nr. Reg. Com.
J2020000795010
EUID
ROONRC.J2020000795010
Cod CAEN principal
5520 - Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Data înființării
13 august 2020
Vechime
6 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Mătişeşti Com. Horea, Jud. Alba, 517348

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SΕ•• ALEXAN••• SEPTI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2020 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-15,4% față de 2024

994.380 RON

2024: 1.175.428 RON

0500k1 mil2 mil202020212022202320242025Anul 2020: 7.470 RONAnul 2021: 121.508 RONAnul 2022: 1.036.690 RONAnul 2023: 1.204.997 RONAnul 2024: 1.175.428 RONAnul 2025: 994.380 RON

Profit net 2025

-41,9% față de 2024

250.182 RON

2024: 430.374 RON

-200k0200k400k600k800k202020212022202320242025Anul 2020: -8.806 RONAnul 2021: 73.023 RONAnul 2022: 725.301 RONAnul 2023: 566.375 RONAnul 2024: 430.374 RONAnul 2025: 250.182 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    994 mii lei
    Profit net
    250 mii lei
    Angajați
    6
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    430 mii lei
    Angajați
    5
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    566 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    725 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    122 mii lei
    Profit net
    73 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
25%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 25,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,18Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 18% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
54%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

54% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2020

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/795/2020.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LA NOI LA MUNTE S.R.L.

Este LA NOI LA MUNTE S.R.L. activă?

Da. LA NOI LA MUNTE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LA NOI LA MUNTE S.R.L.?

Cifra de afaceri a LA NOI LA MUNTE S.R.L. în 2025 a fost de 994.380 lei, în scădere cu 15% față de 2024.

Ce profit a avut LA NOI LA MUNTE S.R.L. în 2025?

În 2025, LA NOI LA MUNTE S.R.L. a înregistrat un profit net de 250.182 lei.

Ce activitate are LA NOI LA MUNTE S.R.L.?

Activitatea principală a LA NOI LA MUNTE S.R.L. este Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN 5520).

Unde are sediul LA NOI LA MUNTE S.R.L.?

LA NOI LA MUNTE S.R.L. are sediul social la adresa Sat Mătișești Com. Horea, Jud. Alba, 517348.

LA NOI LA MUNTE S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. LA NOI LA MUNTE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

LA NOI LA MUNTE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. LA NOI LA MUNTE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LA NOI LA MUNTE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].