Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 11,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LA MODE PARFUMERIE SRL (CUI 30224875) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2012. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 4775).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,31 mil. lei (+22% față de 2024) și un profit net de 149.583 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 125.834 lei |
| 2017 | 144.442 lei |
| 2018 | 226.144 lei |
| 2019 | 403.728 lei |
| 2020 | 490.936 lei |
| 2021 | 705.611 lei |
| 2022 | 790.002 lei |
| 2023 | 902.442 lei |
| 2024 | 1.071.538 lei |
| 2025 | 1.306.557 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.306.557 | 1.071.538 | 902.442 | 790.002 | 705.611 | 490.936 | 403.728 | 226.144 | 144.442 | 125.834 |
| Profit net | 149.583 | 75.142 | 87.643 | 93.809 | 74.150 | 516.854 | 62.358 | -45.457 | -23.651 | 3.427 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | - | 1.561 | 3.123 | 4.684 | 13.407 | 29.495 | 45.584 | 67.461 | 78.709 | 1.832 |
| Active circulante | 846.604 | 848.256 | 779.546 | 985.298 | 594.783 | 538.944 | 522.003 | 366.549 | 258.529 | 221.075 |
| Stocuri | 592.087 | 601.706 | 618.217 | 829.264 | 495.615 | 467.040 | 425.170 | 343.764 | 241.633 | 213.732 |
| Creanțe | 27.619 | 21.303 | 26.019 | 21.946 | 15.955 | 15.952 | 2.174 | 923 | 1.628 | 1.016 |
| Datorii | 173.635 | 102.542 | 110.536 | 406.244 | 118.357 | 146.857 | 662.765 | 591.664 | 449.601 | 310.971 |
| Capitaluri proprii | 672.969 | 747.275 | 672.133 | 584.490 | 490.681 | 422.320 | -94.534 | -156.892 | -111.435 | -87.783 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 11,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,88 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
21% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. LA MODE PARFUMERIE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a LA MODE PARFUMERIE SRL în 2025 a fost de 1.306.557 lei (1,31 mil. lei), în creștere cu 22% față de 2024.
În 2025, LA MODE PARFUMERIE SRL a înregistrat un profit net de 149.583 lei.
Activitatea principală a LA MODE PARFUMERIE SRL este Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 4775).
LA MODE PARFUMERIE SRL are sediul social la adresa PĂDURARILOR Nr. 3, Sc. B, Et. 3, Ap. 14, Municipiul Timișoara, Jud. Timiș, 300566.
Da. LA MODE PARFUMERIE SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. LA MODE PARFUMERIE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].