ActivăSRL

LA MANDICI S.R.L.

Nr. 381 A, Sat Straja Com. Straja, Jud. Suceava, 727495

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
30607633
Reg. Com.
J33/720/2012
Înființată
30 august 2012
Vechime
14 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
150 mii lei
Profit net 2025
-28 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.08.2012

Rezumat

Pe scurt

LA MANDICI S.R.L. (CUI 30607633) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Straja, județul Suceava, înființată în 2012. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 149.858 lei (-27% față de 2024) și o pierdere netă de 27.983 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30607633
Nr. Reg. Com.
J33/720/2012
EUID
ROONRC.J33/720/2012
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
30 august 2012
Vechime
14 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 381 A, Sat Straja Com. Straja, Jud. Suceava, 727495

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • JURA••• SA••• MIHA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-26,7% față de 2024

149.858 RON

2024: 204.410 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 160.013 RONAnul 2017: 207.343 RONAnul 2018: 260.809 RONAnul 2019: 191.267 RONAnul 2020: 179.398 RONAnul 2021: 256.927 RONAnul 2022: 248.903 RONAnul 2023: 161.947 RONAnul 2024: 204.410 RONAnul 2025: 149.858 RON

Profit net 2025

+60,4% față de 2024

-27.983 RON

2024: -70.644 RON

-75k-50k-25k025k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -14.614 RONAnul 2017: 7.396 RONAnul 2018: 13.511 RONAnul 2019: 1.739 RONAnul 2020: -21.625 RONAnul 2021: 898 RONAnul 2022: 7.497 RONAnul 2023: -54.204 RONAnul 2024: -70.644 RONAnul 2025: -27.983 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    150 mii lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    204 mii lei
    Profit net
    -71 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    162 mii lei
    Profit net
    -54 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    249 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    257 mii lei
    Profit net
    898 lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    179 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    191 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    261 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    207 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    160 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-19%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 18,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,32Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 32% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
295%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

295% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2014

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/720/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LA MANDICI S.R.L.

Este LA MANDICI S.R.L. activă?

Da. LA MANDICI S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LA MANDICI S.R.L.?

Cifra de afaceri a LA MANDICI S.R.L. în 2025 a fost de 149.858 lei, în scădere cu 27% față de 2024.

Ce profit a avut LA MANDICI S.R.L. în 2025?

În 2025, LA MANDICI S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 27.983 lei.

Ce activitate are LA MANDICI S.R.L.?

Activitatea principală a LA MANDICI S.R.L. este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde are sediul LA MANDICI S.R.L.?

LA MANDICI S.R.L. are sediul social la adresa Nr. 381 A, Sat Straja Com. Straja, Jud. Suceava, 727495.

LA MANDICI S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. LA MANDICI S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

LA MANDICI S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. LA MANDICI S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LA MANDICI S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].