ActivăSRL

LA IULICĂ PESCARU S.R.L.

GURA VITIOAREI Nr. 104, Sat Gura Vitioarei Com. Gura Vitioarei, Jud. Prahova, 107305

CAEN 4763: Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive

CUI
40924400
Reg. Com.
J2019001455292
Înființată
5 aprilie 2019
Vechime
7 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
45 mii lei
Profit net 2025
3 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.04.2019

Rezumat

Pe scurt

LA IULICĂ PESCARU S.R.L. (CUI 40924400) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Gura Vitioarei, județul Prahova, înființată în 2019. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive (CAEN 4763).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 45.180 lei (-38% față de 2024) și un profit net de 2.770 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
40924400
Nr. Reg. Com.
J2019001455292
EUID
ROONRC.J29/1455/2019
Cod CAEN principal
4763 - Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
Data înființării
5 aprilie 2019
Vechime
7 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
GURA VITIOAREI Nr. 104, Sat Gura Vitioarei Com. Gura Vitioarei, Jud. Prahova, 107305

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SO••• IUL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2020 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-38,1% față de 2024

45.180 RON

2024: 72.991 RON

020k40k60k80k202020212022202320242025Anul 2020: 0 RONAnul 2021: 4.283 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 580 RONAnul 2024: 72.991 RONAnul 2025: 45.180 RON

Profit net 2025

-84,1% față de 2024

2.770 RON

2024: 17.410 RON

-40k-20k020k202020212022202320242025Anul 2020: -846 RONAnul 2021: -9.664 RONAnul 2022: -13.230 RONAnul 2023: -28.020 RONAnul 2024: 17.410 RONAnul 2025: 2.770 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    73 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    580 lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -846 lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
6,1%Față de anul anterior: în scădere
2021202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,71Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 71% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
141%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

141% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/1455/2019, sub denumirea MICLEASOR POINT COLECT S.R.L..

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LA IULICĂ PESCARU S.R.L.

Este LA IULICĂ PESCARU S.R.L. activă?

Da. LA IULICĂ PESCARU S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LA IULICĂ PESCARU S.R.L.?

Cifra de afaceri a LA IULICĂ PESCARU S.R.L. în 2025 a fost de 45.180 lei, în scădere cu 38% față de 2024.

Ce profit a avut LA IULICĂ PESCARU S.R.L. în 2025?

În 2025, LA IULICĂ PESCARU S.R.L. a înregistrat un profit net de 2.770 lei.

Ce activitate are LA IULICĂ PESCARU S.R.L.?

Activitatea principală a LA IULICĂ PESCARU S.R.L. este Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive (CAEN 4763).

Unde are sediul LA IULICĂ PESCARU S.R.L.?

LA IULICĂ PESCARU S.R.L. are sediul social la adresa GURA VITIOAREI Nr. 104, Sat Gura Vitioarei Com. Gura Vitioarei, Jud. Prahova, 107305.

LA IULICĂ PESCARU S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. LA IULICĂ PESCARU S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

LA IULICĂ PESCARU S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. LA IULICĂ PESCARU S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LA IULICĂ PESCARU S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].