LichidareSRL

LA DEY CONSTRUCT SRL-D

Cal. Bogdăneştilor Nr. 122, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300611

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
33967157
Reg. Com.
J35/61/2015
Înființată
14 ianuarie 2015
Vechime
11 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2018
47 mii lei
Profit net 2018
-300 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • faliment
  • este sub incidența Legii nr. 85/2014

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.01.2015

Rezumat

Pe scurt

LA DEY CONSTRUCT SRL-D (CUI 33967157) este o societate cu răspundere limitată din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2015. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120). Firma este în lichidare.

În 2018 a raportat o cifră de afaceri de 46.512 lei (-92% față de 2017) și o pierdere netă de 299.899 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33967157
Nr. Reg. Com.
J35/61/2015
EUID
ROONRC.J35/61/2015
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
14 ianuarie 2015
Vechime
11 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Bogdăneştilor Nr. 122, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300611

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MAGIS••• S•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2018, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2018

-92,5% față de 2017

46.512 RON

2017: 616.675 RON

0200k400k600k800k2015201620172018Anul 2015: 522.721 RONAnul 2016: 687.161 RONAnul 2017: 616.675 RONAnul 2018: 46.512 RON

Profit net 2018

-475,5% față de 2017

-299.899 RON

2017: 79.869 RON

-300k-200k-100k0100k2015201620172018Anul 2015: 9 RONAnul 2016: 70.724 RONAnul 2017: 79.869 RONAnul 2018: -299.899 RON

Evoluție pe ani

  • 2018

    Cifra de afaceri
    47 mii lei
    Profit net
    -300 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    617 mii lei
    Profit net
    80 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    687 mii lei
    Profit net
    71 mii lei
    Angajați
    24
  • 2015

    Cifra de afaceri
    523 mii lei
    Profit net
    9 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2018

Marjă netăSlab
-645%Față de anul anterior: în scădere
2015201620172018

Firma a pierdut 644,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,39Față de anul anterior: în scădere
2015201620172018

Activele circulante acoperă doar 39% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
229%Față de anul anterior: în creștere
2015201620172018

229% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Figurează în lista ANAF a debitorilor

  2. 2022

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  3. 2020

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2019

    Stări noi la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2017

    Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2015 - 2016)
  1. 2016

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2015

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/61/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LA DEY CONSTRUCT SRL-D

Este LA DEY CONSTRUCT SRL-D activă?

Nu. LA DEY CONSTRUCT SRL-D este în lichidare.

Care este cifra de afaceri a LA DEY CONSTRUCT SRL-D?

Cifra de afaceri a LA DEY CONSTRUCT SRL-D în 2018 a fost de 46.512 lei, în scădere cu 92% față de 2017.

Ce profit a avut LA DEY CONSTRUCT SRL-D în 2018?

În 2018, LA DEY CONSTRUCT SRL-D a înregistrat o pierdere netă de 299.899 lei.

Ce activitate are LA DEY CONSTRUCT SRL-D?

Activitatea principală a LA DEY CONSTRUCT SRL-D este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul LA DEY CONSTRUCT SRL-D?

LA DEY CONSTRUCT SRL-D are sediul social la adresa Cal. Bogdăneștilor Nr. 122, Mun. Timișoara, Jud. Timiș, 300611.

LA DEY CONSTRUCT SRL-D este plătitoare de TVA?

Nu. LA DEY CONSTRUCT SRL-D nu este înregistrată în scopuri de TVA.

LA DEY CONSTRUCT SRL-D are datorii la ANAF?

Da. LA DEY CONSTRUCT SRL-D figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LA DEY CONSTRUCT SRL-D

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].