LA CIPRIAN SRL Radiată SRL

Înființată 08.08.2007
Sat Pişchia, Comuna Pişchia, Jud. Timiş 1071, Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Prezentare

Pe scurt

LA CIPRIAN SRL (CUI 22233465) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Pișchia, Comuna Pișchia, județul Timiș, înființată în 2007 și radiată în 2014. Activitatea principală era Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN 1071).

Ultimul bilanț, din 2011, arată o cifră de afaceri de 276.707 lei (-16% față de 2010) și un profit net de 276.707 lei, cu 16 angajați.

Cifra de afaceri 2011
276,7 miilei
−16,0%, față de 2010
Profit net 2011
276,7 miilei
+795,8%, față de 2010
Angajați 2011
16
0,0%, față de 2010
Marjă netă
100%
Capital social
200lei
Vechime
19ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2011
Cifra de afaceri
AnValoare
200844.375 lei
2009188.859 lei
2010329.504 lei
2011276.707 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2011201020092008
Cifra de afaceri276.707329.504188.85944.375
Profit net276.70730.888-36.055-101.032
Număr mediu de angajați161682
Active imobilizate109.33877.21662.97671.427
Active circulante502.289253.806150.85272.886
Stocuri429.694227.187112.51739.870
Creanțe62.48125.75036.96832.055
Datorii499.778530.595444.289295.369
Capitaluri proprii130.933-145.774-176.662-140.608
Ultimul bilanț: 2011. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2011

Marjă netă

Bun
100% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 100 de lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

De urmărit
1,01 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,01 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

De urmărit
79% Față de anul anterior: în scădere

79% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 28.10.2014

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
22233465
Nr. Reg. Com.
J35/2946/2007
EUID
ROONRC.J35/2946/2007
Cod CAEN principal
1071, Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Data înființării
8 august 2007
Vechime
19 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2011)
Adresă sediu
Sat Pişchia, Comuna Pişchia, Jud. Timiş
Domiciliu fiscal
Sat Pişchia Com. Pişchia, Jud. Timiş, 307325

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0256••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

0

Registrul nu are reprezentanți pentru această firmă.

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2014
  1. Stări încheiate la ONRC Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Insolvență; Certificat de înmatriculare preschimbat. ONRC
  2. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
2013
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2011
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2010
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2007
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/2946/2007. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre LA CIPRIAN SRL

Este LA CIPRIAN SRL activă?

Nu. LA CIPRIAN SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2014.

Care este cifra de afaceri a LA CIPRIAN SRL?

Cifra de afaceri a LA CIPRIAN SRL în 2011 a fost de 276.707 lei, în scădere cu 16% față de 2010.

Ce profit a avut LA CIPRIAN SRL în 2011?

În 2011, LA CIPRIAN SRL a înregistrat un profit net de 276.707 lei.

Câți angajați avea LA CIPRIAN SRL?

Conform bilanțului pe 2011, LA CIPRIAN SRL a avut în medie 16 angajați (față de 16 angajați în 2010).

Ce activitate avea LA CIPRIAN SRL?

Activitatea principală a LA CIPRIAN SRL era Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN 1071).

Unde avea sediul LA CIPRIAN SRL?

LA CIPRIAN SRL avea sediul social la adresa Sat Pișchia, Comuna Pișchia, Jud. Timiș.

LA CIPRIAN SRL are datorii la ANAF?

Nu. LA CIPRIAN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LA CIPRIAN SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].