Marjă netă
SlabFirma a pierdut 25 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
L & SIROM SRL (CUI 24045492) a fost o societate cu răspundere limitată din Constanța, înființată în 2008 și radiată în 2026. Activitatea principală era Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN 5510).
Ultimul bilanț, din 2023, arată o cifră de afaceri de 65.342 lei (+0,4% față de 2022) și o pierdere netă de 16.357 lei, cu 1 angajat.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2014 | 6.596.848 lei |
| 2015 | 7.232.067 lei |
| 2016 | 8.033.640 lei |
| 2017 | 8.320.117 lei |
| 2018 | 10.308.598 lei |
| 2019 | 160.187 lei |
| 2020 | 55.170 lei |
| 2021 | 50.218 lei |
| 2022 | 65.088 lei |
| 2023 | 65.342 lei |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 65.342 | 65.088 | 50.218 | 55.170 | 160.187 | 10.308.598 | 8.320.117 | 8.033.640 | 7.232.067 | 6.596.848 |
| Profit net | -16.357 | -74.870 | 49.948 | 1.192.872 | 7.449 | 15.630.685 | 1.060.089 | 697.732 | 875.774 | 221.294 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 90 | 95 | 90 | 85 | 79 |
| Active imobilizate | 44.724 | 46.038 | 48.116 | 119.568 | 175.442 | 3.397.989 | 10.984.822 | 461.841 | 447.989 | 160.121 |
| Active circulante | 16.187.076 | 16.302.075 | 16.546.994 | 16.705.449 | 15.713.220 | 14.417.315 | 1.271.041 | 1.713.398 | 1.982.202 | 2.363.507 |
| Stocuri | 60.819 | 60.819 | 60.819 | 60.819 | 59.657 | 59.657 | 159.073 | 100.121 | 65.143 | 141.292 |
| Creanțe | 16.032.416 | 14.709.732 | 11.136.665 | 7.472.445 | 6.490.918 | 417.800 | 521.097 | 514.653 | 1.561.656 | 2.153.425 |
| Datorii | 901.863 | 1.001.818 | 1.173.946 | 138.011 | 322.981 | 508.182 | 10.492.042 | 1.471.507 | 1.113.088 | 2.082.299 |
| Capitaluri proprii | 15.329.937 | 15.346.295 | 15.421.164 | 16.687.006 | 15.644.134 | 17.394.506 | 1.763.821 | 703.732 | 1.317.103 | 441.329 |
Firma a pierdut 25 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 17,95 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
5,6% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată din 10.08.2026. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. L & SIROM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.
Cifra de afaceri a L & SIROM SRL în 2023 a fost de 65.342 lei, în creștere cu 0,4% față de 2022.
În 2023, L & SIROM SRL a înregistrat o pierdere netă de 16.357 lei.
Conform bilanțului pe 2023, L & SIROM SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2022).
Activitatea principală a L & SIROM SRL era Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN 5510).
L & SIROM SRL avea sediul social la adresa Zburătorului Nr. 4, Et. 1, camera 1A, Municipiul Constanța, Jud. Constanța, 900419.
Nu. L & SIROM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].